شناسه خبر: ۵۱۴۷۵
لینک کوتاه کپی شد

دوره "مربیان مهر" موسسه تعالی برگزار شد

دوره مربیان مهر، پیشگامان پویایی به همت جوانان داوطلب موسسه مردم نهاد تعالی روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت برگزار شد.

به گزارش تهران بهشت، جوانان داوطلب موسسه مردم نهاد "فراسوی تعالی" با چشم انداز  "توانمندسازی اقشار مختلف جامعه در زمینه سلامت روان"  از سال 1386 به منظور ایجاد فرصت های آموزشی برابر برای اقشار مختلف جامعه، اقدام به برگزاری پروژه های مختلف آموزشی نموده اند.  

این دوره با هدف کمک به بهبود و ارتقاء سلامت روان مربیان و معلمان مناطق کم برخوردار استان تهران جهت آگاهی و توانمندسازی فردی، خانوادگی، اجتماعی و به منظور تجربه مهر، شادی و ارزشمندی برگزار شد. طراحی این دوره مدت 5 ماه و با مشاوره اساتید و صاحب نظران از دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و ستاد علوم شناختی به طول انجامید که ا‌ولین دوره کارگاه های آموزشی با رویکردهای واقعگرایانه(تئوری انتخاب)، اکت(رویکرد مبتنی بر تعهد و پذیرش) و رویکرد مثبت گرایانه با حضور ۸۰ مربی برگزار شد. 

در ادامه، به مدت یک ماه، مربیان به همراه اساتید و  حامیان پرورشی موسسه تعالی، مباحث و تکالیف آنلاین را دنبال کرده تا در روز 20 خرداد با مرور و جمع بندی مطالب و بیان تجربیات مربیان، این دوره را به پایان برسانند.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار