شناسه خبر: ۵۲۱۰۸
لینک کوتاه کپی شد

برنده مسابقه زشت‌ترین سگ جهان را ببینید! +تصاویر

آقای Happy Face به عنوان برنده امسال مسابقه سالانه زشت ترین سگ جهان مشخص شد!

مسابقه سالانه زشت ترین سگ جهان برگزار و برنده آن مشخص شد. چهره ای که تنها یک مادر می‌ تواند دوست داشته باشد و با تمام زشتی، از نگاه مادرش زیباترین باشد. حالا زنی که سرپرستی این سگ را بر عهده دارد از عنوانی که به او داده شده بسیار هیجان زده است.

جندا بنالی پس از آنکه سگش، آقای Happy Face به عنوان برنده مراسم امسال در پتالومای کالیفرنیا انتخاب شد، جایزه هزار و ۵۰۰ دلاری را به خانه برد. آقای Happy Face که زبانش بیرون افتاده و موهای تنش ناهمگون و پراکنده است برنده شایسته مسابقه امسال زشت ترین سگ جهان شد. عنوانی که خودش هیجان چندانی برایش ندارد، اما سرپرستش را حسابی خوشحال کرده است.

برنده مسابقه زشت ترین سگ دنیا

در حالی که این سگ ۱۷ ساله چاینیز کرستد (Chinese Crested) که یک نژاد بی مو است، مقام اول را به خود اختصاص داد، چند دوست پشمالوی دیگر هم نایب قهرمان شدند. Wild Thing توله پشمالوی آن لوئیس با زبان آویزان و موهای وز با شایستگی در جایگاه دوم قرار گرفت و Monkey به سرپرستی اسکاچ هیلی سوم شد.

برندگان مسابقه زشت ترین سگ جهان

Wild Thing مقام دوم مسابقه زشت ترین سگ های جهان

Wild Thing مقام دوم مسابقه زشت ترین سگ های جهان

 

Monkey در جایگاه سوم مسابقه زشت ترین سگ های جهان

Monkey در جایگاه سوم مسابقه زشت ترین سگ های جهان

این مسابقه که با هدف ترویج پذیرش حیوانات به جای خرید آنها پایه‌ ریزی شده است، دیروز پس از دو سال وقف به دلیل همه‌ گیری ویروس کرونا، در شهر پتالومای شهرستان سونوما در ایالت کالیفرنیای آمریکا برگزار شد.

زشت ترین سگ جهان

داوران مسابقه زشت ترین سگ دنیا

آقای Happy Face، برنده این دوره از مسابقات زشت‌ ترین سگ های جهان، توسط سرپرست کنونی‌ اش از خانه یک آشغال جمع کن نجات داده شد. جندا پیش از انتخاب سگش به عنوان برنده این مسابقه، با افتخار او را روی صحنه برد و مقابل داوران امسال که گریس هلبیگ کمدین و ممری هارت بودند به نمایش گذاشت.

آقای Happy Face زشت ترین سگ جهان

داوران برای انتخاب زشت ترین سگ تصمیم دشواری پیش رو داشتند اما به وضوح از ملاقات با تمام این دوستان پشمالو هیجان زده بودند. بسیاری از شرکت کنندگان که با دوست کوچک خود در این مسابقه شرکت کرده بودند، ناامید به خانه برگشتند، اما امیدوارند که برنده سال آینده باشند.

زشت ترین سگ جهان

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار