شناسه خبر: ۵۲۵۱۳

کمک مالی بیش از یک میلیون دلاری برای آموزش علوم کامپیوتر در مدارس

تیم تحقیقاتی دانشگاه Montclair در حال ایجاد برنامه‌های آموزشی علوم کامپیوتر با کمک مالی بیش از یک میلیون دلاری در مدارس شمال نیوجرسی است.

به گزارش تهران بهشت؛ یک تیم بین رشته‌ای از محققان دانشگاه ایالتی Montclair به دنبال رفع یکی از چالش‌های آموزشی نیوجرسی یعنی موضوع علوم کامپیوتر و برنامه‌ریزی برای توسعه حرفه‌ای این علم ویژه مدارس و معلمان است.

در گزارشی به نقل از دانشگاه ایالتی Montclair آمده است که پروفسور کاترین هربرت دانشیار علوم کامپیوتر و سومی هاگیوارا معاون امور دانشگاهی کالج آموزش و خدمات انسانی بر بیش از 2/1 میلیون دلار کمک مالی از بنیاد ملی علوم (NSF) و وزارت آموزش نیوجرسی (NJDOE) نظارت می‌کنند تا حمایتی از مدارس انجام شود و در این دوره، برنامه‌نویسی حرفه‌ای و فرصت‌هایی برای معلمان به ویژه در دوره ابتدایی شمال نیوجرسی به منظور ارتقای توانمندی در حوزه علوم کامپیوتر مدنظر است. 

دانشگاه از 12 جولای 2022 میزبان برنامه علوم کامپیوتر دانشگاه ایالتی Montclair است و یک مجموعه کارگاه آموزشی در محیط دانشگاه طراحی شد تا معلمان و مدیران در استفاده از استانداردهای تفکر و علوم کامپیوتر توانمند شوند.

هربرت می‌گوید: این برنامه‌ها به معلمان کمک می‌کند تا استانداردهای علوم رایانه مندرج در برنامه فرماندار مورفی در سال 2019 برای گسترش علوم رایانه در نیوجرسی را با به عنوان مدلی برای آموزش فراگیرند. ما این برنامه‌ها را طراحی کرده‌ایم تا معلمان در یک محیط حمایتی و مشارکتی آموزش کامپیوتری ویژه آموختن به همه دانش‌آموزان در نیوجرسی داشته باشند.

به عنوان بخشی از برنامه‌ها بازدید از Montclair برای کار در تحقیقات دانشگاهی و آزمایشگاه‌های آموزش برای توسعه ماژول‌ها ویژه کلاس‌های درس معلمان، به آنها ارائه می‌شود.

این برنامه 15 واحدی برای معلمان عدالت‌محور که به دنبال پاسخگویی به تقاضا برای آموزش علوم کامپیوتر با کیفیت بالا هستند، طراحی شده است و دروسی را در زمینه محتوای علوم کامپیوتر از جمله کدنویسی، برنامه‌نویسی، حل مسئله از طریق تفکر محاسباتی و ... ارائه می‌کند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار