شناسه خبر: ۵۲۵۳۵
لینک کوتاه کپی شد

ارتقای فرهنگ ایمنی برای عبور از حوادث با کم‌ترین خسارت

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد گفت: تبادل نظر و تجربیات باعث می‌شود به سمت فرهنگ سازی ایمنی شهری پیش برویم تا بتوانیم با کمترین منابع، کمترین خسارت حوادث را پشت سر بگذاریم.

به گزارش تهران بهشت، "مجید فرهادی" مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد در حاشیه پنجمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی آتش‌نشانی و ایمنی شهری که توسط سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در حال برگزاری است گفت:در این همایش که به همت همکاران خوبمان در تهران برگزار شده و مدیران دیگر استان‌ها هم حضور دارند مباحث خوبی پیرامون راه‌های پیشگیری و نظارت بر اماکن پر خطر و مواردی که مربوط به تجهیزات در آتش نشانی است مطرح شد.

فرهادی ضمن تشکر از سازمان آتش نشانی شهرداری تهران افزود: باید همایش‌های تخصصی بیشتر برگزار شوند تا همه کشور از تجربیات کلانشهرهایی مثل تهران بهره مند شوند تا سطح ایمنی در کشور بالاتر برود.

وی ادامه داد: تبادل نظر و تجربیات در اینگونه همایش‌ها کمک می کند ما که در کشور به سمت ایمنی بیشتر در توسعه شهرها حرکت می‌کنیم زودتر و بهتر به این مهم دست پیدا کنیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد در پایان تاکید کرد: تبادل نظر و تجربیات باعث می‌شود به سمت فرهنگ سازی ایمنی شهری پیش برویم تا بتوانیم با کمترین منابع، کمترین خسارت حوادث را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار