شناسه خبر: ۵۲۵۴۱
لینک کوتاه کپی شد

هم‌افزایی آتش‌نشانان برای ارتقای فرهنگ ایمنی و پیش‌گیری از حوادث

پنجمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی آتش‌نشانی و ایمنی شهری به همت سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران پس از دو سال وقفه در هتل المپیک آغاز شد.

به گزارش تهران بهشت، پنجمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی آتش‌نشانی و ایمنی شهری با حضور آتش‌نشانان و مدیران عامل سازمان‌های آتش‌نشانی سراسر کشور با هدف هم‌افزایی برای ارتقای فرهنگ ایمنی و پیش‌گیری از حوادث برگزار می‌شود.

قدرت‌الله محمدی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اهداف تشکیل این همایش را استفاده از تجربیات سازمان‌های سراسر کشور برای ترویج و آموزش پیش‌گیری و ارتقای فرهنگ ایمنی عنوان کرد.

پنجمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی آتش‌نشانی و ایمنی شهری

محمدی تاکید کرد: یکی دیگر از اهداف این همایش استفاده از ظرفیت شرکت‌ها و مجموعه‌های دانش‌بنیان برای ساخت تجهیزات آتش‌نشانی و بی‌نیاز شدن از واردات است.

گفتنی است، در این همایش و نمایشگاه قدرت الله محمدی، سرپرست سازمان آتش نشانی استان تهران، رامین کرمی مدیرعامل سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و سعید بختیاری رییس مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی حضور داشتند.

پنجمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی آتش‌نشانی و ایمنی شهری

در این نمایشگاه بیش از 40 شرکت مشاوره ایمنی و ارائه دهنده خدمات و تجهیزات آتش نشانی در این حوزه، شرکت های دانش بنیان و دانشگاههای تهران از جمله دانشگاه علم و صنعت و ...   فعالیت خود را در نمایشگاه از صبح روز دوشنبه 20  تیرماه 1401 آغاز کرده و تا پایان روز چهارشنبه  22 تیرماه ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار