شناسه خبر: ۵۳۰۸۸
لینک کوتاه کپی شد

پیداشدن سر مار در غذای هواپیما!+عکس

خدمه هواپیما با دیدن سر ماری که در داخل غذای هواپیما بود شوکه شدند.

به گزارش تهران بهشت؛ همه ما از داستان‌های وحشتناکی از سرو غذای در برخی شرکت‌های هواپیمایی شنیده ایم، اما شاید همه این تجربه‌ها به وحشتناکی تجربه کارمند بدشانس شرکت هواپیمایی “سان اکسپرس” نباشد. 

این کارمند نگونبخت در حالی سر یک مار را در غذای خود پیدا کرد که بیشتر از نصف آن را خورده بود. در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است سر مار را در داخل ظرف غذا نشان می‌دهد. این خدمه شرکت هواپیمایی سان اکسپرس که نامش “استورات ” اعلام شده در حال صرف غذا بود که با این صحنه رو به رو شد. این اتفاق هفته گذشته و در یک پرواز ترکیه به آلمان رخ داد.

این خدمه هواپیما در تاریخ ۲۱ جولای با اولین پرواز از آنکارا، پایتخت ترکیه عازم شهر دوسلدروف آلمان بود که این کشف مشمئزکننده رخ داد. هواپیمای پرواز XQ۷۹۴ در ساعت ۳.۳۰ دقیقه بامداد از فرودگاهی در پایتخت ترکیه برخاست و پس از یک پرواز که به مدت ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه به طول انجامید در فرودگاهی در غرب آلمان بر زمین نشست.

پیداشدن سر مار در غذای هواپیما!

در حین پرواز، خدمه مشغول خوردن غذا بودند که استوارد بدشانس در غذای خود سر یک مار را پیدا کرد. در یکی از تصاویر منتشر شده سر یک مار که سیاه رنگ به نظر می‌رسد دیده می‌شود. گفتنی است؛ پس از این اتفاق، شرکت هواپیمایی سان اکسپرس ترکیه اعلام کرد تا انجام بررسی‌های بیشتر، قرارداد خود با شرکت محلی تهیه غذا با نام ” Sancak Inflight” را به حالت تعلیق درآورده است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار