شناسه خبر: ۵۴۰۳۶
لینک کوتاه کپی شد

دریافت اینترنتی برگ گذر ویژه پیاده روی اربعین + آدرس سایت و شماره تماس

سخنگوی فراجا گفت: درخواست برگ گذر ویژه اربعین فقط با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ یا epolice.ir میسر است.

به گزارش تهران بهشت؛ سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: برگ تردد ویژه اربعین (گذر موقت اربعین) حداکثر ظرف ۷۲ ساعت و از طریق اداره پست به آدرس متقاضیان و مشتاقان حضور در راهپیمایی عظیم و معنوی اربعین حسینی (ع) تحویل می‌شود.

وی تاکید کرد: مردم عزیز برای درخواست برگ تردد ویژه اربعین صرفا به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه نمایند و به هیچ وجه به مراکز صدور گذرنامه مراجعه نکنند.

سخنگوی فراجا گفت: مراجعه به مراکز صدور گذرنامه صرفا برای تمدید مهلت اعتبار گذرنامه‌های فاقد اعتبار می‌باشد.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: افرادی که به منظور حضور در راهپیمایی اربعین حسینی (ع)، تاکنون درخواست صدور گذرنامه خود را در دفاتر پلیس ۱۰+ ثبت نکرده اند و تقاضای دریافت برگ گذر موقت دارند و یا کسانی که قصد سفر برای پیاده‌روی اربعین دارند و درخواست گذرنامه دادند، اما هنوز به دست‌شان نرسیده نیز کافی است یا به دفاتر پلیس + ۱۰ و یا به وب‌گاه پلیس به نشانی epolice.ir مراجعه کنند و درخواست "گذر ویژه اربعین" ثبت کنند.

وی افزود: این برگ گذر ویژه‌ها تا ۷۲ ساعت بعد از درخواست، از طریق اداره پست برای متقاضیان ارسال خواهد شد.

مهلت برگه گذر ویژه تا کی هست؟

این برگه تا پایان تاریخ ۳ مهر ماه سال ۱۴۰۱ اعتبار دارد و تنها فقط برای یکبار خروج از کشور به مقصد عراق است و قبل از ۲۸ صفر می‌بایست برای ورود به کشور عراق از آن استفاده کنید.
این برگه برای سفر‌های زمینی و هوایی قابل استفاده می‌باشد.
طلاب و دانشجویان عزیزی که به خدمت سربازی نرفته‌اند نمی‌توانند از این برگه استفاده کنند و برای شرکت در پیاده‌روی اربعین حتماً باید گذرنامه داشته باشند.

برای گرفتن برگ گذر ویژه اربعین بایستی در سامانه سخا ثبت نام کنید

برای ثبت درخواست صدور برگه ویژه اربعین، به پایگاه اینترنتی خدمات الکترونیک انتظامی به نشانی epolice.ir مراجعه و وارد بخش خدمات اینترنتی و یا نشانی https://sakha.epolice.ir/portal بشوید.
پس از ثبت‌نام و یا ورود به سامانه، مطابق تصویر زیر از منوی کناری، بخش گذرنامه و سپس درخواست گذرنامه را انتخاب نمایید. در صفحه‌ای که نمایان می‌شود در صورتی که درخواست گذرنامه خود را در دفاتر پلیس+۱۰ ثبت کرده باشید‌ می‌توانید گزینه برگه تردد ویژه اربعین را برگزینید. پس از انتخاب این گزینه روی عبارت موافقم کلیک کنید و مراحل بعدی نشان داده شده را تا انتها انجام داده و در پایان درخواست خود را نهایی کنید. در صورت وجود هرگونه پرسش در خصوص سامانه می‌توانید با تلفن ۰۲۱۸۱۲۴۰۰۹۰ در ارتباط باشید.

 

دریافت اینترنتی برگ گذر ویژه اربعین + آدرس سایت

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار