شناسه خبر: ۵۴۲۸۵
لینک کوتاه کپی شد

آشنایی با احمق‌ترین مجرم آفریقای جنوبی! +عکس

یک مجرم چهل ساله در آفریقای جنوبی، به دلیل اقدام عجیبی که انجام داد “احمق‌ترین مجرم” این کشور لقب گرفت.

به گزارش تهران بهشت؛ مردی ۴۰ ساله در آفریقای جنوبی که در لیست تحت تعقیب جنایی قرار داشت پس از ورود به ایستگاه پلیس برای یافتن شغل در آنجا، “احمق‌ترین مجرم آفریقای جنوبی” لقب گرفت. توماس انگکوبو پس از آنکه سال ۲۰۱۵ به عنوان فروشنده در یک فروشگاه، بیش از ۱۲۰۰ دلار از محصولات الکترونیکی آن فروشگاه را سرقت کرده بود، از آن زمان تاکنون متواری بوده است.

او بسته‌های ارسالی محصولات را بدون رضایت یا اطلاع مالک به آدرس‌های دیگر هدایت می‌کرد و زمانی که مدیرش متوجه این کار او شد، فرار کرد. زمانی که کارفرما علیه او شکایت کرد، نام انگکوبو به لیست تحت تعقیب جنایی پلیس اضافه شد، اما او موفق شده بود به مدت ۷ سال مانع از دستگیری خود شود.

احمقترین-مجرم-آفریقای-جنوبی

سرتیپ سیلوی موهلا، سخنگوی پلیس امپومالانگا گفت که همکارانش در ایستگاه پلیس محلی از مشاهده توماس انگکوبو متحیر شده بودند. پلیس گزارش داده است که در تاریخ ۱۵ اوت، انگکوبو به ایستگاه پلیس مراجعه کرده تا شکایت کند که چرا به درخواست او برای شاغل شدن در آنجا پاسخ نداده اند که در همین حین فورا بازداشت شد. از زمانی که خبر دستگیری توماس انگکوبو در فضای مجازی منتشر شد، او “احمق‌ترین مجرم آفریقای جنوبی” لقب گرفت.

 

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار