شناسه خبر: ۵۴۷۹۴
لینک کوتاه کپی شد

تاریخ پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد

رییس سازمان تامین اجتماعی از مشخص شدن زمان و تاریخ پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان خبر داد.

به گزارش تهران بهشت، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اعلام اینکه حقوق بازنشستگان مهر ماه سایر سطوح مطابق شهریورماه و با اعمال افزایش 38 درصد به‌علاوه 515 هزار تومان پرداخت می‌شود، در مورد نحوه پرداخت مطالبات معوقه این دسته از بازنشستگان اظهار کرد: 5 ماه معوقه افزایش حقوق بازنشستگان را داریم که برنامه‌ریزی و تلاش می‌کنیم که این معوقه را از آبان ماه تا پایان اسفند به صورت ماهانه پرداخت کنیم.

پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان از آبان

وی با اعلام اینکه حقوق مهرماه بازنشستگان سایر سطوح مطابق شهریورماه و با اعمال افزایش 38 درصد به‌علاوه 515 هزار تومان پرداخت می‌شود، در مورد نحوه پرداخت مطالبات معوقه این دسته از بازنشستگان گفت: 5 ماه معوقه افزایش حقوق بازنشستگان را داریم که برنامه‌ریزی و تلاش می‌کنیم که این معوقه را از آبان ماه تا پایان اسفند به صورت ماهانه پرداخت کنیم.

مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی افزود: با تأکیدات ویژه رئیس‌جمهور محترم و پیگیری معاون اول محترم، موانعی که برای افزایش حقوق سایر سطوح به 38 درصد به‌علاوه 515 هزار تومان وجود داشت، بر اساس مصوبه وزرای عضو هیئت امنای تأمین اجتماعی برداشته شد و حقوق شهریورماه این عزیزان را با اعمال افزایش 38 درصد به‌علاوه 515 هزار تومان پرداخت کردیم.

حقوق بازنشستگان از مهر با افزایش پرداخت می‌شود

او ادامه داد: در مهرماه نیز حقوق بازنشستگان را به همین منوال و با اعمال افزایش پرداخت خواهیم کرد. 5 ماه معوقه افزایش حقوق بازنشستگان را هم داریم که برنامه‌ریزی و تلاش می‌کنیم که 5 ماه معوقه را از آبان ماه تا پایان اسفند پرداخت کنیم. معوقات بازنشستگان از آبان ماه همراه با حقوق این عزیزان پرداخت می‌شود.

وی افزود: دیروز هم جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی برگزار شد و از رئیس‌جمهور محترم تشکر می‌کنم که دستور موکد داشتند که پرداخت دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی تسریع شود به نحوی که ما تعهداتمان را در اسرع وقت انجام دهیم. افزایش حقوق انجام شده برای مستمری‌بگیران سایر سطوح سازمان تأمین اجتماعی هر ماه حدود 2600 میلیارد تومان بار مالی جدید ایجاد می‌کند که سالیانه حدود 30 هزار میلیارد تومان هزینه خواهد داشت و امیدواریم با این افزایش، رضایتمندی بازنشستگان را تامین کنیم.

برنامه‌ریزی برای پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان

موسوی اضافه کرد: برنامه‌ریزی ما این است که ان‌شاءالله از آبان ماه واریز معوقات را داشته باشیم و رئیس‌جمهور محترم نیز دستور دادند که رد دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی که مهمترین روش تأمین نقدینگی مورد نیاز خواهد بود، سرعت بگیرد. رئیس جمهور در ستاد هماهنگی اقتصادی روش‌هایی را دستور دادند که این روش‌ها باعث می‌شود که به سرعت به نقدینگی لازم برسیم و تعهداتمان را انجام دهیم.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
 • مجتبی پرهیزکار ارسالی در

  باسلام
  شهریورماه مدیرعامل تامین اجتماعی گفتندکه ازمه معوقات راپرد اخت می کنیم مهرماه می گویدآبان ماه این قصه سری درازدارد. زندگی ماسهام داران تأمین اجتماعی که اندوخته‌های خودمان را به خودمان می دهند زورشان می آید. خانه خرابان چراملت رابازی می دهید؟

 • ناشناس ارسالی در

  اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه هنوز این داستان را دارید کش میدید.

  • سیده ارسالی در

   چرا دروغ ؟ چرا دنیا ما این همه بی رحم
   چرا هیچ کسی دلسوز نیست
   فقط دروغ دروغ الهی در اتش بسوزید

  • ناشناس ارسالی در

   برای حقوق های چندین میلیونی خودتون هم اینطوری تصمیم گرفتین؟!!!
   بزودی شرمنده ملت میشین 😡

 • قدرت خالص ارسالی در

  اخه چرا پول ما را تیکه تیکه می دهید اخه این هم شد عدالت

  خجالت نمکشید

 • ناشناس ارسالی در

  چرا زجر مردم میدین مگه دولت پول نداره که مسخره مردم میکنین. والا اکثر مستمری بگیران اجاره نشینن بچه دانشجو دارن چرا وعده میدین موقع پرداختش دبع در میارن والا ظلمه بخدا ماها واقعا داریم میسوزیم ومیسازیم آرزو یک کیلو گوشت ومیوه دارم بااین حقوق اجارو قسطم نمیرسونیم

 • ملوک نورتجلی ارسالی در

  شما به کی در شهریور حقوق به همراه سی وهشت درصد بعلاوه 515 درصد ثابت پرداخت کردید بانک که در پاسخ گفت اصلا چنین اعمالی برای کسی اعمال نشده است

 • ناشناس ارسالی در

  البته ببخشید که این متن را مینویسم ولی تا حالا هر اهنگی که دولت و مسئولین تامین اجتماعی زدن کارگران رقصیدن به قول گذشتگان تا عرق کارگر خشک نشده باید حقوقشو بهش داد تا خستگی از تنش بیاد بیرون عقب افتادگی شده مثل گوشت قربانی اینقدر این دست اندست میکنند که دیگه ارزشی نداره هر زمان تفریهاتشون و گشت وگذارشون تمام شد واریز کنند ادم حق خودش و باید گدایی کنه

 • مریم ارسالی در

  ۶ماه ک‌طول کشید تا حقوقو زیاد کنن ۶ماهم طول میکشه تا معوقاتو بدن ۲۵درصد باقیمانده رو هم پیچوندن...

 • مستمری بگیر ارسالی در

  همین دولت محترم بود که شش ماه برای یک امضا طول داد.
  چه تشکری از دولت مردانی که چوب لای چرخ زندگی بازنشسته و مستمری بگیر و بقیه میزارند..
  به امید خدا هر آنچه بر سر این مردم میآورید صد برابرش برای شما و خانواده هایتان بیاید..

 • ناشناس ارسالی در

  برای.سال.اینده.میدن.هم.اضافه.حقوق.
  حساب.میشود.وهم..بدهکاری.امسال

 • مستنری بگیر ارسالی در

  کاش هر کس که با زنشسته را زجر میده از صفحه روزگار محو بشه

 • ناشناس ارسالی در

  مسوولان محترم لطف کنید مقداری از حق و حقوق خود ملت را که هر چند وقت يکی از مسوولان محترم بعنوان اختلاس مال خود میکنند را به‌ خودمان بدهند ، شکر خدا بيت المال آنقدر هست که میلیارد میلیارد ببرند و بخورند و کسی هم افتراض نکنه .

 • ناشناس ارسالی در

  مسولان محترم عنایت فرماید مقداری از بیت المال را که میلیارد میلیارد می‌برند و می‌خورند و کسی دنیال حق و حقوق مردم نيست و مملکت را مال خود و فامیلی کرده‌اند را به خود مردم بدهند ، موقع بردند ماشاءالله میلیارد دلار می‌برند و وقتی برای مردم می‌شود همه ‌گریه می‌کنند که بوجه نيست ، خدا لعنت کند کسانی را که خیانت می‌کنند .

 • ناشناس ارسالی در

  اقایانی که بالا نشسته این جیبهای خودتون پر پول است چرا به فکر بازنشستگان تامین اجتماعی نسیتین خدا از سرتون نگذره حالا میخواهین این چندلغازی که میدین بصورت قسطی بدین متاسفم برایتون ولی یک کمی غیرت داشته باشین چرا برای لشکر وکشوری میرسین سریع اجرا میکنین حقوقشون ولی ما تامین اجتماعی چقدر بدبخت هستیم چرا ۲۵ درصد ساله گذشته نمیدهین چرا چرا چرا

 • مهدی ارسالی در

  من بیست و یک ونيم سال درتصفیه خانه فاضلاب کارگری کردم .ده سال سختی دارم ودوسال هم خدمت سربازی را خریدم وقتی بازنشت شدم به‌ من سی و سه سال وشش ماه خدمت زدند. آیا حقوق من شش میلیون وسیصد هزار تومان است لطفأ به‌ این‌ موضوع رسیدگی کنيد.

 • مژده ارسالی در

  اگه اول به بازنشسته هاپولی بدن دیگه نمیتونن به بچه هاشون که فرستادن اون وره آب دنبال عیش و نوش وخودشون که جیبهاشون مثل بانک هست پربشه اول خودشون بعداگه چیزی موندبه بازنشسته هامیدن اگه فکرمردم بودن این همه گرونی درست نمیکردن

 • ناشناس ارسالی در

  تو خدا به داد مستمربگیران تامین اجتمای هم باشید ما سالی یه دست لباس پول نداریم بخریم بخدا ماهی یک کیلوگوشت نمیتونم بخریم

ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار