شناسه خبر: ۵۶۱۳۷
لینک کوتاه کپی شد

3 ماه فرصت برای ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی

بازنشستگان تأمین اجتماعی برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی ۳ ماه فرصت دارند.

به گزارش تهران بهشت، قرارداد جدید بازنشستگان تأمین اجتماعی با بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ از ابتدای آذرماه سال 1401 تا ابتدای آذرماه سال 1402 به امضاء رسید.

علی خسروی؛مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ گفت: بیمه شدگانی که تاکنون، تحت پوشش بیمه آتیه‌سازان حافظ بوده‌اند می‌توانند از تاریخ عقد قرارداد جدید (ابتدای آذرماه سال جاری) با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرار داد با این شرکت، به صورت آنلاین از خدمات بیمه‌ای برخوردار شوند.

خسروی اضافه کرد: افراد تحت پوشش که تاکنون از این خدمات بهره‌مند بوده‌اند، مشخصات آنها به صورت خودکار در سامانه تمدید خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری به کانون‌ها ندارند و افرادی که تاکنون، تحت پوشش بیمه تکمیلی نبوده‌اند و مایل هستند از مزایای بیمه تکمیلی استفاده کنند، سه ماه فرصت دارند با مراجعه به دفاتر کانون‌ها نسبت به ثبت مشخصات خود و افراد تحت تکفل اقدام کنند.

وی گفت: برای افرادی که درخواست لغو عضویت در بیمه تکمیلی دارند مهلت سه ماهه‌ای در نظر گرفته شده است و چنانچه حق بیمه‌ای از مستمری آنها کسر شده باشد عیناً به حساب ایشان برگشت داده خواهد شد.

علی دهقان کیا؛ رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران اعلام کرد که هنوز سهم سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت حق بیمه تکمیلی بازنشستگان مشخص نشده است و همچنان رایزنی‌های کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در خصوص قدرالسهم این سازمان ادامه دارد.

گفتنی است که سازمان تأمین اجتماعی سال گذشته 50 درصد از حق بیمه تکمیلی بازنشستگان را به شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ پرداخت کرده است.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار