شناسه خبر: ۵۷۱۷۸

ماجرای مُرده ای که در سردخانه به یکباره زنده شد! + عکس

در این مطلب شاهد یک اتفاق نادر در جهان خواهید بود که در آن یک مردی که مرده بود به ناگهانی در سردخانه زنده می شود.

به گزارش تهران بهشت؛ یک مرد برزیلی که پس از اعلام مرگش در بیمارستان برای خاکسپاری به سردخانه محل تدفین منتقل شده بود زنده پیدا شد. " خوزه روبییِرو داسیلوا " ۶۲ ساله در حالی در سردخانه محلی زنده شد که جنازه و گواهی فوت این مرد از طرف بیمارستان به خانواده اش تحویل داده شده بود.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی برزیل، مرگ این بیمار مبتلا به سرطان در تاریخ ۲۹ نوامبر در بیمارستان ایستادوآل دو سنترو نوتره گوآینو در شهر اراکیو واقع در ایالت گویاس برزیل اعلام شده بود. علت دقیق مرگ وی عوارض سرطان دهان اعلام شده بود.

آپارسیدا "، خواهر خوزه گفت که در ساعت ۸ شب در جریان مرگ برادرش قرار گرفت و جنازه برای انجام مراسم خاکسپاری به آن‌ها تحویل داده شد؛ بدون اینکه کسی تصور کند ممکن است خوزه هنوز زنده باشد. خوزه حدود پنج ساعت در حالی که در کاور مخصوص حمل جنازه قرار داده شده بود از بیمارستان برای خاکسپاری به محلی در فاصله ۱۰۰ کلیومتری در شهر ریالما منتقل شد.

پس از آنکه جنازه در حدود ساعت ۱ نیمه شب تاریخ ۳۰ نوامبر به سردخانه محلی رسید، کارگر خانه تدفین پس از بازکردن زیپ کاور، با چشمان باز خوزه که مشغول تماشای او بود مواجه شد. بنا به گفته این کارگر، خوزه هنوز زنده بود، اما به سختی نفس می‌کشید.

مُرده

بلافاصله مسئولان خانه تدفین با اورژانس محلی تماس گرفتند و خوزه بار دیگر به بیمارستان منتقل و بستری شد. خانواده خوزه نیز از طریق بیمارستان در جریان ماجرا قرار گرفتند.

آپارسیدا در این باره گفت: «کارگر خانه تشییع با من تماس گرفت و از من خواست خودم را فورا به آنجا برسانم. او به من گفت برادرت هنوز زنده است. برای من باورکردنی نبود. برادرم ۵ ساعت تمام را در داخل کاور گذانده بود، اما هنوز زنده بود.»

این مُرده در سردخانه به یکباره زنده شد! + عکس

خوزه اکنون در بیمارستان بستری است و تحت درمان قرار گرفته است. همچنین پزشکی که در بیمارستان نخست، گواهی فوت خوزه را امضاء کرد از کار برکنار شده است. آپارسیدا، خواهر خوزه نیز شکایتی به اداره پلیس بر علیه بیمارستان ارائه کرده است. تحقیقات پلیس محلی در این باره ادامه دارد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار