شناسه خبر: ۵۳۷۱۸
لینک کوتاه کپی شد

ارتقای روز افزون قدرت دفاعی کشور به دلیل تکیه بر ظرفیت‌های داخلی است

سخنگوی دولت گفت: ارتقای روزافزون قدرت دفاعی کشور به دلیل بومی بودن آن و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی است.

به گزارش تهران بهشت، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در بازدید از نمایشگاه پدافندی و جنگ الکترونیک وزارت دفاع که به مناسبت روز صنعت دفاعی برگزار شده است با قدردانی از دست اندر کاران صنعت دفاعی طی سخنانی اظهار داشت: هر جایی که یک محصول دانش بنیان و بومی، نتیجه ی دستاوردهای علمی جوانان همین مرز و بوم را می بینیم به خود می بالیم و افتخار می کنیم.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌های صنعت دفاعی معمولاً پیشرو و جلوتر از بسیاری از صنایع دیگر ما در حوزه های مختلف حرکت می کنند گفت: این موضوع، غرور و افتخار ایرانی را بر می انگیزد و انشاء الله سایر صنایع کشور نیز،  مسیر رشد و بالندگی خود را با سرعت بیشتری طی نمایند. 

بهادری جهرمی با بیان اینکه هر بار نمایشگاه دستاوردهای دفاعی را دیدیم زوایای دیگری از پیشرفت های دفاعی برای ما روشن شد گفت: دیدن این دستاوردها نشان دهنده زنده بودن، پویا و فعال بودن و در نهایت بالنده بودن صنعت دفاعی و بیانگر ارتقای روز افزون قدرت دفاعی کشور است که دلیل اصلی این موضوع هم بومی بودن آن و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی است. 

سخنگوی دولت تصریح کرد: هر جایی سیاست‌گذاری صحیح و ثبات در تصمیم و بهره برداری درست از ظرفیت های داخلی و بومی وجود داشته باشد؛ دستاوردهای آن نیز محقق خواهد شد و این موضوع در خصوص صنعت دفاعی کشور به خوبی قابل مشاهده است. 

بهادری جهرمی در پایان با تقدیر و تشکر از دست اندرکاران صنعت دفاعی گفت: به خود افتخار می کنم که چنین دانشمندانی در مجموعه کشور داریم که باعث میشوند هر ایرانی بتواند هم احساس اقتدار و استقلال نماید و هم سرش را در جهان بالا گیرد که کشورش در خیلی از صنایع از جمله صنایع دفاعی در لبه های دانش و فناوری قرار دارد.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار