شناسه خبر: ۵۴۷۹۵
لینک کوتاه کپی شد

خبر جابجایی مأموران با کامیونت‌های میهن واقعی بود؟

خبر استفاده از کامیونت‌های یخچال‌دار میهن برای جابجایی مأموران نیرو‌های انتظامی از عجیب‌ترین ادعاهای مطرح شده توسط اکانت‌های فیک متعلق به جریان برانداز در چند روز اخیر بود.

به گزارش تهران بهشت؛ خبر استفاده از کامیونت‌های یخچال‌دار میهن برای جابجایی مأموران نیرو‌های انتظامی از عجیب‌ترین ادعاهای مطرح شده توسط اکانت‌های فیک متعلق به جریان برانداز در چند روز اخیر بود.

تحقیقات پژوهشگران آزاد حوزه شبکه‌های اجتماعی حکایت از آن دارد که نخستین بار اکانت فیک عزراییل متعلق به امیرفرشاد ابراهیمی علیه شرکت میهن شایعه مذکور را طرح کرده است.

این در حالی است که پس از سوال کاربران عادی با گرایشات سیاسی متنوع و خبرنگاران از ابراهیمی و اکانت‌های فیک وی برای ارائه سند پیرامون ادعای حمل و نقل گارد ویژه توسط کامیونت‌ فریزرهای کوچک میهن، آنها فیلمی از یک خودرو با نشان تجاری «مهران پانل» منتشر کردند!

شرکت مهران پانل یک تولیدکننده پانل سقف و اتاقک حمل بار است.

برخی منابع می‌گویند با توجه به مستندات به دست آمده این احتمال وجود دارد که برخی چهره‌های اپوزیسیون، با سوءاستفاده از ناآرامی‌های اخیر و فضای اعتراضی به پرونده‌سازی برای برندهای تجاری مبادرت ورزیده و کاسبی و پروژه شخصی خود را پیگیری کنند.

بنابراین گزارش، امروز نیز یکی از رانندگان شرکت میهن فیلمی را از قسمت بار خودروی خود که مملو از کارتن‌های محصولات میهن بود، در پاسخ به شایعات منتشر کرد.

انتهای پیام/

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار