شناسه خبر: ۵۴۸۳۸
لینک کوتاه کپی شد

تکذیب ارتباط حریق در هلال‌احمر کرمان با اغتشاش/علت اتصال برق سالن اجتماعات بود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: علت حادثه آتش سوزی ظهر امروز (سه شنبه) در ساختمان ستادی این اداره اتصالی در سیستم برق و تاسیسات بوده و هرگونه وابستگی حادثه با اغتشاشات را رد می‌کنیم.

به گزارش تهران بهشت؛ رضا فلاح عصر امروز در محل ساختمان دچار حریق شده بود اظهار کرد: ساعت ۱۱:۱۰ امروز سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر دچار حادثه آتش سوزی و با همکاری تیم های آتش نشانی اطفا شد.

وی اظهار داشت: چوب به کار رفته در سالن اجتماعات ساختمان موجب شلعه ور شدن سریع آتش سوزی و میزان بالای خسارت ها شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان هرگونه ربط آتش سوزی اخیر را به حوادث و اغتشاشات رد کرد و گفت: این حادثه فقط یک اتفاق بوده و هیچ علت دیگری نداشته است.

تکذیب ارتباط حریق هلال‌احمر کرمان با اغتشاشات/علت، اتصال برق در سالن اجتماعات بود

ساختمان ستادی جمعیت هلال احمر استان کرمان با قدمتی حدود ۲۵ ساله در خیابان هلال احمر این شهر قرار دارد که ظهر امروز با کمک حدود ۴۰ آتش نشان اطفا شد.

برخی افراد در شبکه های اجتماعی مدعی شده بودند که این حادثه در نتیجه اغتشاش و توسط برخی افراد از بیرون ساختمان شکل گرفته است.

برخی دست اندرکاران احتمال می دهند شکسته شدن برخی شیشه های این ساختمان بروز شایعه ارتباط آن با اغتشاشات را تقویت کرده باشد حال آنکه این افراد تاکید دارند موقع سرایت آتش سوزی این شیشه ها شکسته اند.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار