شناسه خبر: ۵۵۰۹۰
لینک کوتاه کپی شد

جلسه بررسی رای اعتماد به وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد

جلسه بررسی رای اعتماد به وزیر پیشنهادی تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور برخی اعضای کابینه سیزدهم آغاز شد.

به گزارش تهران بهشت؛ نشست علنی امروز- چهارشنبه ۲۷ مهر ماه مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور ۲۱۶ تن از نمایندگان آغاز شد.

در این نشست قرار است بررسی برنامه و صلاحیت سیدصولت مرتضوی باباحیدری برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اخذ رأی اعتماد در اجرای ماده (۲۰۴) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گیرد.

محمد مخبر معاون اول رییس جمهور برای دفاع از رای اعتماد به وزیر پیشنهادی تعاون،کار و رفاه اجتماعی در صحن علنی مجلس حضور یافته است.محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور، اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهور ، نوری وزیر آموزش و پرورش، اشتیانی وزیر دفاع در جلسه رای اعتماد حضور دارند.

همچنین در این نشست ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد لایحه دوفوریتی متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشگری (ارجاع از جلسه علنی) وگزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح حمایت از مالکیت صنعتی (ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری)(اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار نمایندگان قرار می گیرد.

ادامه رسیدگی به گزارش شوردوم کمیسیون اقتصادی در مورد طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران(ارجاع از جلسه علنی)،گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران وگزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان اوقاف و امورخیریه کشور از دیگر برنامه های امروز جلسه علنی خواهد بود.

همچنین گزارش کمیسیون اصل(۹۰) نودم قانون اساسی در مورد انتشار اوراق مالی اسلامی در سال ۱۳۹۹ و تبعات ناشی از وبررسی دو فوریت ' طرح طرح الزام دولت به طراحی و اجرای دیپلماسی اقتصادی با رویکرد تقویت زنجیره های ارزش در حوزه های صنعتی، تولیدی و خدماتی' را در دستور امروز جلسه علنی مجلس خواهد بود.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار