شناسه خبر: ۵۵۲۲۸
لینک کوتاه کپی شد

وزارت صمت عملکرد موفقی در اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار داشته است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با استیضاح وزیر صمت مخالفم، اظهار داشت: وزارت صمت در تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار عملکرد مثبتی داشته است.

به گزارش تهران بهشت؛ مجتبی یوسفی با اشاره به اعلام وصول استیضاح وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: من با استیضاح وزیر صمت مخالف چراکه مشکلات فعلی حوزه وزارت صمت را ارثیه دولت های قبل می‌دانم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: مشکلات حوزه خودرو  مربوط به سیاست‌های غلط ۳۰ سال گذشته است و عملکرد یکساله فاطمی امین بخشی از این مشکلات را مرتفع کرده است.

یوسفی اظهار داشت: در دوره فاطمی امین مشکل تامین قطعه برای خودروهای در انبار مانده مرتفع شد و دیگر خودرویی به دلیلعدم وجود قطعه، انبار نمی‌شود، که این نشان دهنده عملکرد مثبت وزارت صمت در حوزه خودرو در دوره وزارت وزیر فعلی است.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه اشتغال نیز مشکل اشتغال و بیکاری محدود به یکسال گذشته نیست و سابقه بیشتری دارد. مضافاً اینکه در دوره وزارت آقای فاطمی امین بر وزارت صمت ۲۰۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ فعال شده‌اند که این خود کمک قابل توجهی به ایجاد اشتغال می‌کند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: علاوه بر این وزارت صنعت، معدن و تجارت در طول یکسال گذشته عملکرد خوبی در اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار داشته که این خود یکی از نقاط قوت عملکرد وزیر صنعت است.

​انتهای پیام/
هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار