شناسه خبر: ۵۵۳۰۱
لینک کوتاه کپی شد

تجمع اعتراضی دانشجویان روبروی سفارت انگلیس+ تصاویر

صبح امروز دانشجویان دانشگاه‌های تهران در اعتراض به دخالت‌های دولت انگلیس در اتفاقات اخیر روبروی سفارتخانه این کشور تجمع کردند.

به گزارش تهران بهشت؛ دانشجویان دانشگاه‌های تهران صبح امروز روبروی سفارت انگلیس در تهران تجمع کردند و نسبت به نقش دولت انگلیس و رسانه‌های وابسته به این کشور در اغتشاشات اخیر اعتراض کردند.

این دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی و با سر دادن شعارهایی نسبت به حمایت دولت انگلیس از رسانه‌های حامی آشوب و اغتشاش همچون بی‌بی‌سی فارسی و ایران اینترنشنال واکنش نشان دادند.

آن‌ها همچنین از مقامات جمهوری اسلامی خواستند که با اقدامات خصمانه دولت انگلیس و سایر دولت‌های مداخله‌گر عمل متقابلانه صورت بگیرد.

همچنین نمایندگان دانشجویان با اشاره به جنایت‌های دولت انگلیس در ایران طی یکی دو قرن اخیر خطاب به سفارت انگلیس گفتند: دوران کودتای 28 مرداد و شعبان بی‌مخ‌ها گذشته است.

آن‌ها در شعارهایی بر پای‌بندی دانشجویان بر حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی تاکید کردند و اغتشاشات اخیر و اقدام تروریستی شب گذشته در حرم حضرت شاهچراغ (ع) را با هدف تجزیه‌طلبی کشورمان دانستند.

 در هفته های اخیر چند شبکه ایران اینترنشنال، من‌وتو، بی‌بی‌سی، رادیوفردا و ..  رسما در برنامه‌هایی به اسم بررسی اعتراضات ایران، جنگ چریکی و تاکتیک‌های نبرد را آموزش می‌دهند و به نوعی یک ترورریسم رسانه‌ای را تشکیل داده اند. دانشجویان کشور نیز با این رویکرد که در این جنگ علنی و آشکار مسئولان نباید منفعل برخورد کنند و پیگیری شکایت ایران به سازمان ملل از کشورهای آمریکا، انگلیس و عربستان باشند، امروز تجمعی را مقابل سفارت انگلیس ترتیب دادند. 

انتهای پیام/

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار