شناسه خبر: ۵۲۳۶۵

این خودرو پرطرفدار ایران خودرو از خط تولید خارج شد!

ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه خروج خودرو سمند از خط تولید طبق دستور سازمان ملی استاندارد، این شرکت در راستای تکمیل تعهدات خریداران سمند و مشتریان خود برای تکمیل تعهدات با سازمان استاندارد جلسه برگزار می‌کند.

به گزارش تهران بهشت؛ به گفته برخی از افراد مطلع و خریداران خودرو سمند و تیبا، بعد از اعلامیه سازمان ملی استاندارد در خصوص عدم شماره‌گذاری این خودروها، با مشکل مواجه شده‌اند و باوجود اینکه تکمیل ثبت‌نام و پرداخت کامل وجه خرید خودرو به شرکت، فاکتور خودروها صادر شده‌اند اما پلاک نمی‌شوند.

در اوایل خردادماه امسال سازمان ملی استاندارد در بیانیه‌ای با اعلام اینکه خودروهای سمند، تیبا یک و تیبا دو به دلیل وجود مشکلات پرتکرار ایمنی و عملکردی، از طرف دفتر تخصصی صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد ایران تمدید اعتبار نمی‌شوند.

با صدور این اطلاعیه و انتشار خبر توسط سازمان ملی استاندارد، خریدارانی که پیش‌ازاین در طرح‌های فروش خودرو برای خرید این خودروها اقدام کرده بودند، در فرایند دریافت شماره و شماره‌گذاری برای این مدل‌های اعلامی سازمان ملی استاندارد دچار مشکل شدند و خودروهای خریداری شده پلاک نمی‌شود.

در این‌خصوص شرکت خودروسازی ایران‌خودرو اعلام کرده است که نظر به انتشار اعلامیه سازمان ملی استاندارد در مورد خارج‌کردن خودروی سمند از خط تولید و توقف شماره‌گذاری این خودرو، این شرکت در راستای تکمیل تعهدات فروش سمند به خریداران و مجموعه‌هایی مانند تاکسیرانی، طی جلسه‌هایی با سازمان ملی استاندارد در خصوص به رایزنی پرداخت است.

این شرکت اعلام کرد تعداد فروش خودرو سمند در مقیاس محدود بوده و تمامی خودروهای تولیدی و آماده تحویل به خریداران است. عمده خودروهای فروخته شده جهت نوسازی ناوگان حمل‌ونقل شهری است.

این مجموعه در حال پیگیری است که هرچه سریع‌تر خودروهای تولیدی را تحویل مشتریان دهد. پس از انجام تحویل کامل خودروهای خریداری شده این خودرو سمند از خط تولید خارج و دیگر تولید نخواهد شد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار