شناسه خبر: ۵۲۳۹۹
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم:

قشم می‌تواند به مرکز تولید قدرت اقتصادی کشور تبدیل شود

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در همایش نخبگان بسیجی سراسر دانشگاه‌های استان هرمزگان به میزبانی این منطقه آزاد گفت: قشم می‌تواند به مرکز تولید قدرت اقتصادی کشور تبدیل شود.

به گزارش تهران بهشت، افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم شامگاه دوشنبه 13 تیرماه 1401 در بین جوانان بسیجی دانشجو با تأکید بر این نکته که قشم تأمین‌کننده امنیت دریایی کشور است بیان داشت: قشم ظرفیت تبدیل‌شدن به مرکز توسعه استارت آپ های کشور و ایجاد مکانی برای تولید قدرت در حوزه اقتصاد کشور را به کمک جوانان صاحب ایده، دارد.

وی در این همایش خواستار نقد همراه با پیشنهاد  نیروهای جوان و دانشجو برای کمک به مسوولان جهت خدمت شایسته به مردم شد و گفت: کشور ما در شرایط جنگ‌های فرهنگی و اقتصادی تحمیل‌شده به مردم از سوی کشورهایی قرار دارد که دشمنی ریشه‌داری با نظام اسلامی و الگوی ارایه‌شده از سوی جمهوری اسلامی ایران به دنیا دارند.

همایش نخبگان بسیجی

به گفته فتح الهی، نیروهای انقلابی در این موقعیت زمانی مسوولیت دارند تا خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی را به مردم معرفی کنند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان تأکید کرد: روحیه مطالبه گری در جامعه پویا و بین جوانان می‌تواند تبدیل به پتانسیل سازنده‌ای جهت نقدهای همراه با راهکار برای حل مشکلات شناسایی‌شده با سرعت بیشتر و تحول بهتر شود.

همایش نخبگان بسیجی

گفتنی است، منطقه آزاد قشم این روزها میزبان نخبگان بسیجی از سراسر دانشگاه‌های استان هرمزگان است.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار