شناسه خبر: ۵۲۵۲۶
لینک کوتاه کپی شد

خرید پارتیشن شیشه ای اداری ارزان قیمت، تک جداره و دو جداره

پارتیشن شیشه ای یکی از انواع پارتیشن محبوب و پرفروش مورد استفاده در ادارت و منازل می باشد. این محصولات دارای مدل های تک جداره، دوجداره، ثابت و متحرک می باشند که بر حسب میزان بودجه و نوع نیاز محل مورد نظر طراحی و ساخته می شوند.

به گزارش تهران بهشت، پارتیشن شیشه ای یکی از انواع پارتیشن محبوب و پرفروش مورد استفاده در ادارت و منازل می باشد. این محصولات دارای مدل های تک جداره، دوجداره، ثابت و متحرک می باشند که بر حسب میزان بودجه و نوع نیاز محل مورد نظر طراحی و ساخته می شوند. پارتیشن های شیشه ای را هم در ادارت و هم در منازل می توان نصب نمود اما این دو محصول از لحاظ طراحی با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه شما را با مشخصات و کاربردهای انواع پارتیشن شیشه ای آشنا خواهیم ساخت.

انواع پارتیشن شیشه ای

همان طور که اشاره شد پارتیشن شیشه ای دارای مدل های متنوعی میباشد. این محصولات را بر حسب نوع ساخت می توان به این موارد تقسیم بندی نمود: پارتیشن تک جداره، دو جداره، فریم لس و فریم دار.

مشاوره طراحی و ساخت پارتیشن اداری 09124340498

کاربرد پارتیشن شیشه ای

 امروز از پارتیشن های شیشه ای نه تنها در ادارات بلکه در منازل و محیط های بیرونی ساختمان هم استفاده می شود. تولید و نصب پارتیشن بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر از ساخت دیوار می باشد و ظاهری شیک تر هم برای محیط اطراف ایجاد می نماید. این دلایل موجب محبوبیت این محصولات شده و افراد زیادی تمایل به خرید این نوع از پارتیشن و جایگزین نمودن پارتیشن های پیش ساخته با دیوارها دارند. یکی از مرسوم ترین کاربرد های پارتیشن اداری در منازل، نصب به عنوان دیوار شیشه ای حمام می باشد که یک ظاهر بسیار لوکس و مدرن را برای منزل شما ایجاد می کند. همچنین این پارتیشن ها در بسیاری از مکان های عمومی هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها و مراکز خرید نیز کاربرد دارند. از مهم ترین مشخصات و فواید نصب این محصولات در ادارات این است که علاوه بر تفکیک بخش های مختلف ساختمان و افزایش بهره وری کارمندان، امکان تعامل بهتر کارمندان را فراهم آورده و نور بهتری را در فضا ایجاد می نماید. 

پارتیشن شیشه ای تک جداره و دو جداره

استفاده از پارتیشن های شیشه ای به منظور جداسازی فضاهای مختلف اداری و مسکونی بسیار رایج است. این محصولات دارای طراحی بسیاری شیک بوده و با نصب آن ها ظاهری دلنشین به محیط اطراف خود خواهید بخشید. ورک وود یکی از مجموعه های فعال و معتبر در زمینه تولید پارتیشن های شیشه ای می باشد.

به منظور ساخت پارتیشن شیشه ای از شیشه سکوریت و نشکن استفاده می شود. برای ساخت پارتیشن شیشه ای تک جداره از شیشه 10 میل و برای پارتیشن های دو جداره از دو لایه شیشه چسبیده به یکدیگر استفاده می شود. همچنین می توان از شیشه های رنگی برای ساخت این محصولات استفاده نمود.

هزینه پارتیشن تک جداره نسبت به پارتیشن دو جداره ارزان تر می باشد اما کارایی و کیفیت پارتیشن های دوجداره از نوع تکجداره بیشتر است. پارتیشن های دوجداره محصولاتی با مشخصات عایق صوتی است و بهترین گزینه برای ایجاد یک محیط مستقل و آرام می باشد و موجب افزایش بهره وری و کیفیت کاری کارمندان خواهد شد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن ثابت و متحرک

دیگر دسته بندی پارتیشن های شیشه ای مربوط به امکان جابجایی آن می باشد. امکان جابجایی پارتیشن های متحرک به راحتی و در سریع ترین زمان میسر است اما نمی توان از آنها برای ایجاد یک محیط کاملا مستقل استفاده نمود. قیمت هر مترمربع پارتیشن، به منظور ساخت و اجرای پارتیشن ثابت و پارتشن متحرک متفاوت است و پارتیشن های متحرک ارزان تر از پارتیشن های ثابت می باشند. از پارتیشن تک جداره می توان به عنوان پارتیشن شیشه ای ارزان نام برد.

مشاوره طراحی و ساخت پارتیشن اداری 09124340498

پارتیشن ریلی

پارتیشن ریلی شیشه ای مدلی از پارتیشن می باشد که دارای یک محور منظم بوده و با آن امکان جابجایی پارتیشن محیا می شود. بیشترین کاربرد پارتیشن ریلی  برای ساخت یک فضای خصوصی، زیباتر شدن محیط و ایجاد نظم است. پارتیشن ریلی در جنس های مختلف ام دی اف و شیشه ای تولید می شود، حمل و نقل آن بسیار آسان و دارای وزن سبکی می باشد.

پارتیشن فریم لس و فریم دار

از شیک ترین و مدرن ترین انواع پارتیشن شیشه ای، می توان به پارتیشن فریم لس اشاره نمود. در ساخت این پارتیشن ها از فریم آلومینیومی بسیار محدود استفاده می شود. بهترین حالت پارتیشن فریم لس ساخت آن با شیشه های هوشمند می باشد. جابجایی یا نصب پارتیشن فریم لس چالش های زیادی دارد. از مهم ترین مشخصات پارتیشن فریم لس شیشه ای می توان به امکان نصب در فضا با ابعاد کوچک اشاره نمود. پارتیشن شیشه ای فریم دار از شیشه‌ های سکوریت ضخیم و درجه یک ساخته می‌ شود این محصول دارای طرح و رنگ متنوعی است. قیمت پارتیشن فریم لس از نوع فریم دار گران تر بوده و علت آن هم به دلیل ساختار این محصول و نصب مشکل تر آن می باشد.

قیمت پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای به عواملی متعددی از جمله نوع شیشه به کار رفته در ساخت پارتیشن، طراحی، ابعاد آن و یراق آلات نصب شده بر روی پارتیشن بستگی دارد، همچنین قیمت پارتیشن ها شیشه ای بر اساس مترمربع محاسبه می گردد. قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره از نوع تک جداره گران تر است. نصب پارتیشن شیشه ای زمان خیلی کمتری نسبت به ساخت دیواهای گچی می برد و همین امر موجب شده تا کارفرمایان تمایل بیشتری به خرید و تهیه این محصول داشته باشند.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای تک جداره 

پارتیشن شیشه ای تک جداره نیز مانند سایر محصولات مشابه به منظور تفکیک و جدا سازی محل کار و یا منزل، مورد استفاده قرار می گیرد. نصب پارتیشن شیشه ای تک جداره بسیار راحت و آسان بوده و همان طور که اشاره شد به عنوان پارتیشن اداری ارزان قیمت از آن یاد می شود. 

یکی از مهم ترین و بارزترین ویژگی ‌پارتیشن تکجداره‌، زیبایی و طراحی شیک این محصول می باشد. بر روی انواع پارتیشن شیشه ای می توانید طرح دلخواه خودتان را طراحی و حکاکی کنید. همچنین برای ایجاد زیبایی بیشتر می توانید از انواع شیشه رنگی و دکوراتیو برای ساخت این محصولات استفاده نمایید. پارتیشن های دو جداره نسبت به پارتیشن تک جداره دارای مقاومت بیشتر و عایق صوتی بهتری می باشد و همین امر موجب گران تر بودن این محصول نسبت به نوع تک جداره آن می باشد.  پارتیشنهای شیشه ای را می توانید به صورت کوتاه، بلند و یا ارتفاع بلند تا سقف طراحی و تولید نمود. نوع کاربرد محصول در نحوه تولید آن تاثیر گذار است بدین ترتیب در مواردی که نیاز به عایق بندی بالایی است معمولا ارتفاع پارتیشن های شیشه ای  تا سقف و به صورت دو جداره در نظر گرفته می شود.

مزایا و ویژگی های پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای یکی از رایج ترین و محبوب ترین انواع پارتیشن اداری و خانگی به شمار می روند که به دلیل ظاهر شیک و نصب راحت، کاربردهای زیادی برای جداسازی فضاها دارند. در ادامه شما را با مهم ترین مشخصات و ویژگی های این محصولات آشنا خواهیم ساخت:

  •  دارای ظاهر شیک و مدرن
  •  قیمت  مناسب تر نسبت به اجرای دیوارهای ساختمانی
  •  امکان نصب سریع و راحت 
  • امکان جابجایی پارتیشن های شیشه ای وجود دارد.(چه پارتیشن ثابت و چه متحرک)
  •  عایق بسیار مناسب برای صدا و حرارت می باشد.
  •   امکان چاپ انواع طرح و لوگو شرکت ها بر روی این محصولات
  •  امکان نصب در فضاهای کوچک

مشاوره طراحی و ساخت پارتیشن اداری 09124340498

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار