شناسه خبر: ۵۲۵۶۵
لینک کوتاه کپی شد

جشنواره تابستانی قشم ظرفیتی برای احیا فعالیت‌های اقتصادی و گردشگری جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از جشنواره تابستانی عید تا عید به‌عنوان ظرفیتی برای احیا فعالیت‌های اقتصادی و گردشگری جزیره یاد کرد.

به گزارش تهران بهشت، افشار فتح الهی در جلسه بررسی عملکرد سه‌روزه جشنواره تابستانی قشم با تأکید بر لزوم نظرسنجی از مردم و گردشگران بیان داشت: ورود بیش از 6 هزار گردشگر به قشم و استقبال بیش از 2 هزار نفر از هم‌وطنانمان از برنامه‌های شبانه این جشنواره در این مدت، بیانگر اثربخشی مطلوب این رویداد در کشور بوده است.

وی هدف از برپایی جشنواره تابستانی قشم را احیا اقتصاد مردم و زنده کردن تابستان‌های داغ جزیره خواند و افزود: احصا کاستی‌ها و کمبودها در برگزاری این رویداد، ما را برای مدیریت بهتر رویداد بزرگی همچون میزبانی از شرکت‌کنندگان در جام جهانی و تداوم جشنواره تابستانی قشم در سال‌های بعد آماده می‌کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خواستار حرکت هماهنگ و تعاملی درون بخشی و فرابخشی در این منطقه شد و گفت: برای کمک به پویایی شرایط اقتصادی و جریان مداوم درآمدزایی در جزیره، نیاز به همکاری و همسویی در همه بخش‌ها چه دولتی و چه خصوصی است.

 گفتنی است، جشنواره تابستانی قشم با تخفیف‌های 30 تا 80 درصدی در اماکن اقامتی و مراکز تجاری، از 18 تا 31 تیرماه 1401 در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار