شناسه خبر: ۵۴۹۵۶
لینک کوتاه کپی شد

جایگزین وانت نیسان آبی مشخص شد + عکس

تولید نمونه اولیه وانت صحرا توسط شرکت زامیاد تأیید شد. مشخصات فنی و امکانات رفاهی این پیکاپ دو کابین چیست و چه زمانی تولید انبوه خواهد شد؟

به گزارش تهران بهشت، شرکت زامیاد به عنوان یکی از خودروسازان زیرمجموعه سایپا سال‌هاست که فعالیت می‌کند و عمده تولید محصولات وی در حوزه وانت، کامیون، مینی بوس و اتوبوس است. چند ماه پیش مطلع شدیم که این شرکت قصد دارد به زودی از خودروی وانت دو کابین خود با نام صحرا رونمایی به عمل آورد.

تولید نمونه اولیه وانت صحرا تأیید شد

به ادعای خود شرکت زامیاد، صحرا اولین خودروی وانتی است که بر روی پلتفرم اختصاصی این شرکت سوار شده و پلتفرم مورد اشاره با بهره‌گیری از نقطه نظرات مشتریان در خصوص وانت Z24 و رفع ایرادهای اساسی پلتفرم قبلی طراحی شده است. اگر به اطلاعیه‌های شرکت زامیاد دقت کنیم، متوجه خواهیم شد که وانت صحرا جایگزینی قطعی برای وانت زامیاد است، زیرا این شرکت مدام از وانت نیسان با عنوان پلتفرم قبلی یاد می‌کند.

مدتی پیش زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا از پلتفرمی اختصاصی با عنوان زامیاد Z1V1 رونمایی کرد و هم‌اکنون اولین محصول بر پایه این خودرو معرفی و تولید شده است. این وانت دو کابین که خارجی‌ها به آن پیکاپ می‌‌گویند، صحرا نام دارد. خبر شوکه کننده این که همین چند ماه قبل یک نسخه از وانت دو کابین زامیاد وارد خطوط مونتاژ شده و تولید گشته است.

جالب اینجاست که طبق آخرین صحبت‌های مدیران شرکت زامیاد، قرار بود اولین نسخه این پیکاپ دو کابین اواخر سال ۱۴۰۱ وارد بازار شود. در حال حاضر تنها کاری که از دستمان بر می‌آید صبر است تا ببینیم آیا این شرکت به وعده‌‌های خود عمل می‌کند یا خیر. اگرچه تصویر رسمی از این خودرو هنوز به بیرون درز نکرده اما گفته می‌شود مشخصات فنی و امکانات رفاهی آن در سطح بالاتری نسبت به وانت دو کابین کارون قرار دارد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
  • مردم ایران ارسالی در

    باعث بسی تأسف است که نیسان که یک خودرو کلیدی در حمل و نقل کشور هست و داشته ملت ایران هست اینچنین توسط خاینین کشور دارد حذف میشود ..تا وابستگی و خودرو پلاستیکی بی کیفیت و هزینه بر جایگزین شود ننگتان باد

  • سلیمان خیری پور ارسالی در

    سلام آیاشرکت زامیاد خودروهای نیسان های فرسوده راجمع آوری خواهدکرد؟

  • ناشناس ارسالی در

    فردا شما ملت وقتی می دونید ماشین با گیفیت از دستتون کرفته میشه اشغال به شما تحویل داده میشه خوب نخرید ولی متاسفانه مثل پراید سه میلیون دویست میلیون می خرید پس این هم یک میلیارد می خرید

ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار