شناسه خبر: ۵۵۰۹۲
لینک کوتاه کپی شد

جاماندگان سهام عدالت سهام‌دار می‌شوند + جزئیات

جاماندگان سهام عدالت سهام‌دار می‌شوند و در گام اول 10 میلیون سهام عدالت به ازای هر فرد مصوب و منابع آن‌ مشخص شد و این منتظر تاییدیه مجلس است.

به گزارش تهران بهشت، وزیر اقتصاد در حاشیه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با جاماندگان سهام عدالت گفت: به جهت اینکه این تکلیف قانون بودجه ۱۴۰۱ است، دولت مصوبه‌ای داشت و در گام اول برای افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی مثل کمیته امداد و بهزیستی ، ده میلیون سهام عدالت به ازای هر فرد مصوب و منابع آن‌ مشخص شد و این منتظر تاییدیه مجلس است و اگر ایرادی گرفته نشود رسما ابلاغ خواهد شد و در ماه های بعد اجرایی خواهد شد.

جاماندگان سهام عدالت سهام‌دار می‌شوند

وی در رابطه با شش دهک  اول درامدی دیگر گفت: با توجه به اینکه تکلیف دولت این است که سهام لازم به سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری را بدهد .حوزه بازنشستگی در اولویت پرداخت بدهی های دولت است و از این بابت ۹۰ هزار میلیارد باید در اختیار این شرکت ها قرار بگیرد. 

وزیر اقتصاد افزود: پس از حل و فصل مسئله بازنشستگان ، میزان باقی مانده در اختیار ۶ دهک قرار میگیرد.به محض آنکه ۹۰ هزار میلیارد تومان سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی  اختصاص پیدا کند در مورد باقی مانده سهام مصوبه خواهیم داد‌.

خبر در حال تکمیل است...

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
 • ابراهیم ارسالی در

  سلام ماه ها اینو میگید اما خبری نیست بند تحت پوشش هستم آیا ب پسرم هم تعلق میگیره یاخیر؟

 • ناشناس ارسالی در

  قراربودبراهمه سهام بدن پس چی شد دوباره جاماندگان چه قدر دروغ خجالت بکشین

 • محمدرضامحمدباقریخوراسگانی ارسالی در

  سهام عدالت مخام عضوشوم

 • مجید چاپاری ارسالی در

  سلام بنده بیکارم نه بیمه دارم نه حقوق ثابت و نه سهام عدالت برای سهام عدالت چه کار کنم ونه اینکه پولی دارم برم برای ثبت نام عدالت

 • مجتبی ارسالی در

  سلام.کسانی که هنوز سهام عدالت ندارند یا ثبت نام نکردن تکلیفشون چیست.ممنون اگرپاسخ دهید

 • ناشناس ارسالی در

  سلام من هم میخواهم سهام عدالت ثبت‌نام کنم چه کار کنم

 • شهریور ارسالی در

  ازشروع کرونا همسرم بیکارشد. به هرمسئولی مراجعه(حضوری و غیرحضوری)کردیم جواب سربالا دادن. سهام عدالت هم نداریم. به کجا بایدمراجعه کنیم؟آیا کسی پیگیر حق وحقوق ازدست رفته ما هست؟؟؟

 • محسن ارسالی در

  با سلام اگر سهام عدالت میخواین بدین به همه بدین 49 میلیون سهام عدالت الان ما زیر فقر هستیم درست قضاوت بکنید جامانده اینا نداره چه مستقیم چه غیر مستقیم چه جامانده به همه بدین فقط دلخوشی به مردم ندین بخدا زیر فقر هستیم سهام عدالت بدین توراخدا

 • شادی مشتاقی ارسالی در

  سهام عدالت می خواهم

ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار