شناسه خبر: ۵۵۷۰۶
لینک کوتاه کپی شد

بهمن موتور سه خودروی جدید بدون قرعه‌کشی عرضه می‌کند+ زمان فروش

بهمن موتور سه محصول خود یعنی فیدلیتی پنج نفره، فیدلیتی هفت نفره و دیگنیتی را از مسیر بورس کالا در دستری متقاضیان قرار می دهد.

به گزارش تهران بهشت، آن طور که بورس کالا اعلام کرده این سه خودرو روز‌های یکشنبه و دوشنبه هفته آینده روی تابلوی بورس می‌روند.

بهمن موتوری‌ها قرار است فیدلیتی پنج نفره را با تیراژ ۱۹۶ دستگاه از مسیر بورس کالا بفروش برسانند. این خودرو در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می‌شود. براساس برنامه ریزی بهمن موتور قرار است از هر یک از رنگ‌های این خودرو ۹۸ دستگاه روی تابلو بورس برود. قیمت پایه در نظر گرفته شده برای این خودرو ۷۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. دیگر محصول بهمن موتور یعنی فیدلیتی هفت نفره نیز با قیمت پایه ۷۷۲ میلیون تومان قابل خریداری است. این خودرو نیز همانند مدل پنج نفره آن با تیراژ ۱۹۶ دستگاه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. همانند فیدلیتی پنج نفره، مدل هفت نفره آن نیز در دو رنگ سفید و مشکی از سوی این خودروساز خصوصی عرضه می‌شود. فیدلیتی هفت نفره با رنگ سفید با تیراژ ۹۸ دستگاه و همین خودرو با رنگ مشکی نیز به تعداد ۹۸ دستگاه در دسترس متقاضیان قرار دارد.

این دو مدل فیدلیتی قرار است روز یکشنبه ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱ روی تابلو بورس کالا بروند. اما دیگر محصول SUV بهمن موتور یعنی دیگنیتی با یک روز تاخیر یعنی روز دوشنبه ۲۳ آبان ماه امسال از سوی این خودروساز عرضه می‌شود.

بهمن موتوری‌ها قرار است ۱۹۲ دستگاه دیگنیتی را برای جدیدترین فروش خود در بورس کالا به خط کنند. این محصول بهمن موتور نیز با دو رنگ سفید و مشکی قابل خریداری است. این خودروساز خصوصی برنامه ریزی کرده تا ۴۸ دستگاه دیگنیتی سفید با تریم مشکی، ۴۸ دستگاه دیگنیتی سفید با تریم قرمز، ۴۸ دستگاه دیگنیتی مشکی با تریم مشکی و ۴۸ دستگاه دیگنیتی مشکی با تریم قرمز را به کمک ابزار بورس کالا بفروش برساند. قیمت پایه در نظر رفته شده برای دیگنیتی ۸۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

البته فراموش نکنیم به قیمت پایه خودرو‌های یاد شده، هزینه‌های دیگری همچون ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها مانند مالیات و عوارض شماره گذاری، هوشمندسازی کارت خودرو، خدمات پست، تولید پلاک و شماره گذاری و بیمه شخص ثالث اضافه می‌شود.

آن طور که در اطلاعیه عرضه این خودرو‌ها در بورس کالا آمده است سایر هزینه‌ها برای فیدلیتی پنج نفره ۱۷۱میلیون و ۹۱۹ هزار و ۲۷ ریال، فیدلیتی هفت نفره ۱۷۳ میلیون و ۹۱۹ هزار و ۲۷ ریال و دیگنیتی ۳۹۴ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۲۷ ریال برآرود شده است.

نکته مهم این است که هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو است. همچنین نکته مهم دیگر این که درصد پیش پرداخت سفارش خرید ۳۰ درصد اعلام شده است. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت را از طرق پورتال فروش بهمن موتور به آدرس اینجا (bahman.iranecar.com) انتخاب کنند.

منبع: اکو ایران

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار