شناسه خبر: ۵۵۹۷۰
لینک کوتاه کپی شد

با داغ ترین رمزارز بازار آشنا شوید

داده‌های وبسایت کوین مارکت کپ (Coinmarketcap) نشان می‌دهند که قیمت ارز دیجیتال FTT، توکن بومی صرافی FTX که روز جمعه اعلام ورشکستگی کرد، در بازه زمانی ۲۴ ساعته بیش از ۳۰ درصد رشد داشته و به ترندترین رمزارز موجود در بازار تبدیل شده است. به رغم این رشد قیمتی قابل‌توجه، قیمت رمزارز FTT در بازه‌های زمانی هفتگی و ماهانه همچنان ۹۰ درصد و ۹۲ درصد افت دارد.

به گزارش تهران بهشت، بعد از توکن صرافی FTX، نام توکن سروم (Serum) با نماد اختصاری SRM، در جایگاه دوم لیست ترندترین رمزارزها به چشم می‌خورد. سروم یک پلتفرم نقدینگی است که توسط FTX توسعه یافته و توسط سازندگان بازار و پروتکل‌های وام‌دهی سولانا استفاده می‌شود. پیش‌تر، تیم توسعه‌دهنده سولانا اعلام کرده بود که به دلیل نگرانی‌های پیش‌آمده برای صرافی FTX و ارتباط نزدیک آن با پروژه سولانا، قصد دارد نسخه فورک‌شده و جدیدی از سروم را که هیچ وابستگی به FTX ندارد، ارائه دهد.

در حالی که قیمت رمزارز SRM در هفت روز و یک ماه گذشته، به ترتیب بیش از ۵۷ درصد و ۵۸ درصد افت دارد، داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت، بیش از ۶۰ درصد رشد داشته است.

سولانا نیز که به دنبال ورشکسته شدن FTX، به یکی از آسیب‌دیده‌ترین آلت کوین‌ها تبدیل شده بود، اکنون در جایگاه سوم لیست ترندترین رمزارزها قرار گرفته و قیمت آن بیش از سه درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار