شناسه خبر: ۵۶۰۴۶
لینک کوتاه کپی شد

دریافت کارت اعتباری خرید کالای ایرانی + جزئیات

کارت اعتباری خرید کالای ایرانی ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومانی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

به گزارش تهران بهشت، امید قالیباف در رابطه با تسهیلات جدید خرید لوازم خانگی، گفت: براساس توافقات به عمل آمده قرار است تا سقف 22 هزار میلیارد تومان تسهیلات اعتباری برای خرید لوازم خانگی ایرانی به متقاضیان اختصاص پیدا کند.

دریافت کارت اعتباری خرید کالای ایرانی

وی افزود: این کارتهای اعتباری دارای سه سقف 30 میلیون و 50 میلیون و 100 میلیون تومان است که در 5 بانک صادر و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

سخنگوی وزارت صمت با اشاره به برگزاری نمایشگاه دائمی لوازم خانگی، گفت: متقاضیان می توانند برای خرید به نمایشگاه یا مراکز عرضه محصولات ایرانی مراجعه و نسبت به خرید کالای مورد نیاز خود اقدام کنند.

به گفته قالیباف متقاضی باید با مراجعه به سامانه جهاد کالا به آدرس اینترنتی  jahadkala.ir مراجعه و گزینه ثبت طرح ملی را انتخاب و ثبت نام کنند بعد از ثبت نام 5 بانک برای پرداخت کارت اعتباری به متقاضی معرفی می شوند که فرد می تواند با مراجعه به هر یک از بانکها مدارک لازم را بارگزاری کند.

کارت اعتباری پس از اعتبارسنجی صدور می‌شود

وی بیان داشت: صدور کارت ها با توجه به اعتبارسنجی مشتریان توسط سیستم بانکی انجام می شود و در نهایت کارت اعتباری به آدرس متقاضی پست خواهد شد.

سخنگوی وزارت صنعت در رابطه با متقاضیان خواستار دریافت کارت اعتباری خرید لوازم خانگی ایرانی، گفت: فعلا در گام نخست زوجین جوان و به تناسب ارزیابی تقاضا افراد دیگری می توانند این کارتهای اعتباری را تهیه کنند.

بازپرداخت کارت اعتباری خرید کالای ایرانی سه ساله است

قالیباف در خصوص سود تسهیلات کارتهای اعتباری بیان داشت: سود این کارتها 18 درصد و با بازپرداخت سه ساله تعیین شده است. البته باید تاکید کنم که کالاهای خریداری شده در قالب این کارت 5 درصد زیر قیمت بازار فروخته می شود. وی افزود: در گام نخست این کارتها برای 250 هزار نفر درنظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
  • فرشادپاشائی ارسالی در

    خوبه نسبتا

  • فرشادپاشائی ارسالی در

    اگه واقعا اینجوری باشه خیلی خوبه

ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار