شناسه خبر: ۵۶۷۴۹

ایران خودرو قیمت تارا اتوماتیک و پژو 207i را افزایش داد + سند

گروه صنعتی ایران خودرو در شرایط فروش محصولاتش در قالب تسهیلات پرسنلی به کارکنان شرکتش، قیمت مصوب تارا اتوماتیک و پژو ۲۰۷i دنده ای سقف فلزی را به شدت افزایش داد.

به گزارش تهران بهشت به نقل از اسب بخار، بر اساس شرایط فروش ارسالی توسط برخی پرسنل ایران خودرو، این خودروساز قیمت برخی محصولاتش را افزایش داده است. شرایط فروش های مخصوص پرنسل در چارچوب قوانین بوده و خودروسازان می توانند در قالب تسهیلات کارمندی، برخی خودروهای تولیدی خود را با قیمت مصوب به کارکنان خود بفروشند. حال در بخشنامه شانزدهم فروش ویژه تسهیلات پرسنلی ایران خودرو، قیمت تارا اتوماتیک و پژو ۲۰۷i رشد چشم گیری داشته است.

روز گذشته هم با اعلام قیمت پایه جدید محصولات ایران خودرو برای عرضه در بورس کالا، مشخص شد که این خودروساز برنامه افزایش قیمت جدیدی را در دستور کار خود گذاشته است. البته که هنوز مدیران ایران خودرو هیچگونه افزایش قیمت مصوبی را در بخشنامه های فروش عادی و فوق العاده اجرا نکرده اند. اما با توجه به اعلام قیمت پایه جدید خودروهای این شرکت در بورس کالا و از سویی انتشار بخشنامه فروش ویژه پرسنل ایران خودرو، گویا قرار است که این خودروساز در زمستان ۱۴۰۱، رشد قیمت چشم گیری را داشته باشد.

بر اساس این بخشنامه، قیمت مصوب پژو ۲۰۷i دنده ای سقف فلزی به ۳۹۱ میلیون و ۷۸۳ هزار تومان رسیده است. همچنین تارا اتوماتیک هم قیمت مصوب ۴۹۲ میلیون و ۵۳۸ هزار تومان را در این بخشنامه دارد.

نام خودرو قیمت قدیم (تومان) قیمت جدید در فروش پرسنلی (تومان)
پژو ۲۰۷i دنده ای سقف فلزی ۲۰۹.۱۵۴.۰۰۰ ۳۹۱.۷۸۳.۰۰۰
تارا اتوماتیک ۴۱۵.۶۷۲.۰۰۰ ۴۹۲.۵۳۸.۰۰۰

ایران خودرو قیمت تارا اتوماتیک و پژو 207i را افزایش داد - آذر 1401

هنوز به صورت رسمی جدول افزایش قیمت محصولات بر روی وبسایت ایران خودرو درج نشده و بدیهی است تا زمانی که جدول رسمی قیمت های جدید در وبسایت فروش ایران خودرو قرار نگیرد، همچنان این خودروساز فاکتورهای جدید را با قیمت های قبلی برای مشتریان صادر خواهد کرد. اما در این بین پرسشی مطرح می شود که در صورت افزایش قیمت رسمی محصولات ایران خودرو، وعده های وزیر صمت چه می شود؟ آیا افزایش قیمت هایی که گاهی ۵۰ درصد را هم می گذرانند، بر اساس وعده های وزیر است؟ منظور وزیر صمت در خصوص افزایش قیمت جزئی محصولات چنین ارقامی بوده است؟

شاید در روزهای آتی با واکنش های منفی مشتریان و متقاضیان محصولات ایران خودرو، دوباره شاهد باشیم که تا برای مدتی، با وجود اعلام قیمت های جدید، این خودروساز دعوتنامه مشتریان قدیمی خود را بدون افزایش قیمت صادر کند.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار