شناسه خبر: ۵۷۰۴۱

پنج خودروی هیوندای آماده واردات شدند

شرکت کرمان موتور که نماینده رسمی هیوندای در ایران بوده و در این چند وقته با زیرمجموعه KTL خود به محصولات سواری هیوندای خدمات ارائه کرده است، برنامه دارد تا پنج خودروی هیوندای را با واردات CBU به بازار کشور عرضه کند.

به گزارش تهران بهشت به نقل از اسب بخار، شرکت کرمان موتور به صورت چراغ خاموش فرایند واردات را با سرعت بالایی طی کرده و احتمالاً با آغاز رسمی واردات خودرو، جز اولین شرکت هایی است که با محصولات سواری هیوندای بازار خوبی را برای خود به دست می آورد. بستر خدمات پس از فروش آماده و تعداد زیاد نمایندگی های این شرکت باعث می شود تا پنج محصول جدید هیوندای، مورد استقبال خریداران قرار بگیرند.

اطلاعات اولیه نشان می دهد که کرمان موتور پنج مدل هیوندای i10، هیوندای i20، هیوندای اکسنت، هیوندای النترا و هیوندای کونا را برای واردات انتخاب کرده است. با توجه به فروش خوب i20، اکسنت و النترا در سال های گذشته می توان پیش بینی کرد که همچنان تقاضا برای این محصولات کره ای وجود دارد و با آغاز عرضه آن ها، تعداد قابل توجهی مشتری برای خرید این محصولات به کرمان موتور مراجعه می کنند.

همچنین هیوندای i10 هم با حضور مجدد خود در بازار می تواند، سهم خوبی از سگمنت هاچ بک های شهری به دست آورد. کونا هم در جایگاه یک کراس اوور کوچک که بازار فروش خوبی را در سبد هیوندای دارد، با حضور خود می تواند تا بسیاری را برای خرید خود جذب کند.

در روزهای اخیر از سوی وزارت صمت اعلام شده است که هفته آینده اولین محموله واردات خودرو به ایران می رسد و احتمال آن زیاد است که هیوندای و کرمان موتور در سال جاری محصولات وارداتی را برای بازار داشته باشند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
  • ناشناس ارسالی در

    قیمتش خدا می‌دونه چنده؟

  • ناشناس ارسالی در

    سلام خوش بحال انهاییکه پول دارند سوار میشن ما هم حداقل نگاه میکنیم و لذت میبریم خوش بحالشون، زندگی ماها از بدو تولد تابحال که ۵۸ سال سن دارم همش بدبختی و بی پولی بود فقط با هزار بدبختی و جان کندن شکم مان را سیر کردیم و از زندگی چیزی جز مکافات و ستم و بی عدالتی چیزی ندیدیم نا امیدانه فقط نفس میکشیم و نمیدانیم چه سرانجامی خواهیم داشت لعنت بر این زندگی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار