شناسه خبر: ۵۷۴۳۱

قیمت محصول جدید ایران خودرو مشخص شد + زمان فروش

ایران خودرو دیزل تولید فوتون تونلند G7 را آغاز کرده است و هفته گذشته هم این پیکاپ را در نمایشگاه خودروی تبریز در معرض دید عموم قرار داد. حال برنامه فروش این پیکاپ اتوماتیک مشخص شده است.

به گزارش تهران بهشت به نقل از  اسب بخار ، پیکاپ تونلند G7 در هفته آینده به فروش می رسد و از اواخر دی ۱۴۰۱، فروش رسمی این پیکاپ اتوماتیک و دو دیفرانسیل با قیمت قطعی آغاز می گردد. ایران خودرو دیزل می خواهد تا این پیکاپ جدید را با تحویل فوری به دست مشتریان برساند. مدیران ارشد این خودروسازی در نمایشگاه خودروی تبریز به خبرنگار اسب بخار گفتند که این پیکاپ با قیمتی رقابتی به بازار می آید و می تواند به چالشی جدید برای گزینه های صفر کیلومتر بازار خودرو تبدیل شود.

آن طور که مشخص است فوتون تونلند G7 به صورت عادی به فروش می رسد و با توجه به اینکه یک محصول کار و تجاری به حساب می آید، تشریفات الزامی خرید و قواعد عرضه محصولات سواری (مانند قرعه کشی، بورس کالا و…) را ندارد. البته باید منتظر بود و دید که در روز ثبت نام تونلند G7 چه تغییراتی در قوانین انجام می شود.

شنیده ها حاکی از آن است که این پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل با قیمتی حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

محدوده قیمت فوتون تونلند G7

نام خودرو محدوده قیمت مصوب (تومان)
فوتون تونلند G7 ۱.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تا ۱.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
 • مجید ارسالی در

  سلام مجدد
  خواهش میکنم طرحی که دادید خوب و بدشا نمیدونم
  شما پول ماشین را بگیرید ماشین را بدید چرا قرعه کشی
  چرا پول تو حساب باشد همه افرادی که ماشین ۴۸ ماه به نامشان نیست خیلی نیستند بهشون بدهید

  به جوان‌ها کمک کنید اعتماد کنید بخدا خوب می‌بینید 😊

 • نصیبه ارسالی در

  من چندبار طرح مادران ثبتنام کردم اما برنده نشدم واقعا با دوتا بچه کوچیک بدون وسیله خیلی سخته تو روخدا رحمتون بیاد ب امثال من

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار