شناسه خبر: ۵۷۵۸۰

زمان جدید قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد

روابط عمومی ایران خودرو اعلام کرد که از آنجا که تعطیلی ادارات به دلیل کاهش مصرف گاز ادامه دارد و در قرعه کشی خودرو باید دستگاه های نظارتی حضور داشته باشند، زمان قطعی قرعه کشی بستگی به عدم تعطیلی دارد.

به گزارش تهران بهشت، قرعه کشی فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو در روز سه شنبه ۲۷ دی ماه منوط به تعطیل نبودن ادارات استان تهران است.

با توجه به اعلام روابط عمومی ایران خودرو با توجه به اینکه دستگاه‌ها و نهادهای نظارتی باید در روند اجرای قرعه کشی حضور داشته باشند و مشخص نیست تعطیلات اخیر برای صرفه جویی در مصرف گاز تا چه زمانی ادامه دارد، تاریخ قرعه کشی محصولات ایران خودرو نیز همچنان نامشخص است.

ثبت نام فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو برای متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دارندگان خودروهای فرسوده امروز (۲۵ دی ماه) به پایان می‌رسد. در این طرح فروش چهار محصول سورن‌پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی (ELX)، پارس سال سفارش با موتور XU ۷ P و راناپلاس برای سه گروه متقاضیان عرضه شده است.

به نظر می‌رسد این مرحله از فروش فوق‌ العاده ایران خودرو طلسم شده است. ابتدا قرار بود طرح فروش فوق العاده این خودروساز از 18 تا 20 دی ماه باشد و قرعه کشی در روز 21 دی انجام شود. اما اختلال چهار روزه در سامانه ایران خودرو ثبت نام این طرح را چهار روز به تعویق انداخت و امروز آخرین مهلت ثبت نام این طرح است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
  • بدشانس ارسالی در

    خسته شدم بچه من واسه همه آشنا فامیل در اومده داره دق میکنه با کارگری که ماشین نمیشه بگیرم

  • مهدی ملامیرزایی ارسالی در

    خیلی متاسفم من الان چندساله دارثبت نام میکنم هیچی به هیچی اونای که چنتا چنتا ماشین دارن باز قرعه کشی برنده میشن واقعا متاسفم به این قرعه‌کشی قیرعادلانه شماها

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار