شناسه خبر: ۵۷۶۴۶

صاحب فیش حقوقی 33 میلیون تومانی استعفا داد

با توجه به حواشی ایجاد شده در خصوص فیش حقوقی مسئول دفتر نرگس معدنی‌پور مسئول دفتر این عضو شورای اسلامی شهر تهران استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران کرد.

به گزارش تهران بهشت از قول علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای شهر تهران می‌نویسد: پس از انتشار فیش حقوقی دختر یکی از اعضای شورای شهر وی از سمت ریاست دفتر مادر خود استعفا داد.

طی روزهای گذشته تصویری از فیش حقوقی یکی از کارمندان شورای اسلامی شهر تهران در فضای مجازی منتشر شد و همین موضوع باعث شد تا مواضع مختلفی در برابر آن گرفته و افکار عمومی نسبت به آن حساس شوند. در فیش حقوقی مذکور اعداد و ارقام مندرج در جداول پاداش، اضافه کاری و مناطق سخت باعث افزایش ابهام و نهایتا شائبه دخالت نماینده شورای شهر در اختصاص این ارقام شد. هرگونه پرداخت به کارکنان شورای اسلامی شهر تهران طبق نظام اداری شورا بوده و نمایندگان بر اساس ساختارهای تعریف شده امکان دخل و تصرف در پارامترهای ارائه شده را ندارند.

اخبار رسیده از دفتر نرگس معدنی‌پور عضو شورای اسلامی شهر تهران حکایت از استعفای فاطمه منصورلی از سمت خود دارد.

در توضیح این موضوع، نرگس معدنی‌پور عضو شورای شهر تهران در گفتگو با تسنیم گفت: جامعه در شرایط خاصی قرار دارد و هرگونه خبری می‌تواند ضریب حساسیت مردم را افزایش دهد. با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت ایجاد آرامش در افکار عمومی با وجود اینکه هیچگونه اقدام غیرقانونی در زمینه انتصاب مسئول دفتر اینجانب صورت نگرفته و پرداختی‌ها در این جایگاه شغلی به صورت یکسان در شورای اسلامی شهر تهران صورت گرفته و تمام دفاتر اعضا دارای پست و پرداختی‌های مشابه هستند، اما خانم منصورلی با توجه به حواشی ایجاد شده از سمت خود استعفا و متن آن را تقدیم رئیس شورای اسلامی شهر تهران کرده است. آنچه در شرایط کنونی جامعه مهم است، آرامش مردم و حل دغدغه‌های آنان است. بر همین اساس استعفا تقدیم شده، پذیرفته شده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص مصوبه تعارض منافع نیز توضیح داد: در خصوص مصوبه تعارض منافع اگر منعی برای به کارگیری خانم منصورلی وجود داشت، حوزه مربوطه که کاملا در جریان نسبت وی با بنده بوده، باید متذکر می‌شدند و اگر بنده را در جریان قرار می‌دادند حتماً نسبت به اجرای آن اقدام می‌کردم و فرد دیگری را در این جایگاه به کار می‌گرفتم.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان تاکید کرد: اگر این امر باعث ناراحتی مردم شریف شده است، بابت آن عذرخواهی می‌کنم.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
 • ناشناس از شورا ارسالی در

  از آقای چمران درخواست شود درب شورای شهر را برای راستی آزمایی به روی خبرنگاران با شرف باز کند
  این دختر خانم / ژن خوب یکی از چهل و پنجاه نفری است که با این تیم ولایی به پرسنل شورای شهر اضافه شده اند.
  این صرفا و صرفا فیش حقوق این چهل و پنجاه نفر است ، به این ارقام فیش باید اضافه شود؛ کارانه ماهانه ، شارژ بن کارت ماهانه، پاداشهای ماهانه و سه ماهه و... و.. که رقم دریافتی این چهل و پنجاه نفر را به بیش از دو برابر این ارقام می رسانند. البته پاداش معادل سه ماه حقوق پایان سال / عیدی ، آجیل و سکه در ایام های مذهبی و ملی ، گردنبند چند ده میلیونی روز زن نیز باید به این ارقام اضافه شود.
  جهت مزید اطلاع این مسبوق به سابقه است و در ادوار مختلف این تکرار و موارد جدید اضافه شده . لطفا توجه داشته باشید از لحاظ فنی و حسابداری این ارقام در فیش حقوق منتشر شده نمی تواند صرفا برای یک شخص خاص در نظر گرفته شود.
  البته این حقوق های نجومی و بعبارتی دیگر برداشت های سلیقه ای از بیت المال در بعضی از وزارتخانه ها و سازمان ها دولتی و خصولتی سالهاست رایج و معمول شده است، بطور مثال دریافت های ماهانه (کف بیست و پنج میلیونی تا نود و پنج میلیونی تومانی) سازمان سرمایه گذاری وزارات دارایی ، سازمان امور مالیاتی ، سازمان خصوصی سازی ، سازمان بورس، اموال تملیکی ، ذیحسابی و...و...
  آقای زاکانی ، آقای رییسی کجاست عدالت

 • ناشناس ارسالی در

  باید عذر خواهی هم بکنی . همه تون سر و ته یه کرباسید

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار