شناسه خبر: ۵۸۲۹۷

رقابت شدید برای عنوان "ثروتمندترین فرد جهان"

رقابت بین میلیاردر فرانسوی برنارد آرنو و همتای آمریکایی اش، ایلان ماسک، بر سر تاج و تخت ثروتمندترین افراد جهان همچنان ادامه دارد.

به گزارش تهران بهشت؛ ماسک این هفته اختلاف سرمایه خود را با آرنو به تنها ۵ میلیارد دلار کاهش داد که هفته گذشته آن را به ۶ میلیارد دلار رسانده بود.

بر اساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ تا ۱۸ فوریه ۲۰۲۳، میلیاردر فرانسوی، برنارد آرنو، بنیانگذار، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل گروه لویی ویتون، رتبه اول خود را در فهرست ثروتمندترین افراد جهان که توسط میلیاردر آمریکایی، ایلان ماسک بنیانگذار صنعت خودروهای الکتریکی تسلا و بنیانگذار اسپیس ایکس در رتبه دوم دنبال می‌شود، حفظ کرد.

پس از اینکه گوتام آدانی میلیاردر هندی سرانجام از لیست ۱۰ ثروتمند جهان و همچنین از لیست ۲۰ ثروتمند جهان نیز خارج شد، جف بزوس، بنیانگذار آمازون نیز برای سومین هفته در جایگاه سوم قرار گرفت، گفتنی است که میلیاردر هندی پیش از این مقام سوم را برای مدت طولانی حفظ کرده بود، ولی امروز با دارایی خالص ۴۹.۱ میلیارد دلار در رتبه ۲۵ قرار دارد.

بیل گیتس میلیاردر آمریکایی در جایگاه چهارم قرار گرفت، در حالی که میلیاردر وارن بافت در رتبه پنجم و لری الیسون در رتبه ششم قرار گرفتند.

استیو بالمر میلیاردر در جایگاه هفتم قرار گرفت و لری پیج در رده هشتم قرار گرفت و پس از آن کارلوس اسلیم میلیاردر مکزیکی و سرگی برین میلیاردر آمریکایی در رده دهم قرار گرفتند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار