شناسه خبر: ۵۹۱۵۱

ریزش قیمت در بازار خودرو + آخرین قیمت پژو، دنا، تیبا و ساینا

ریزش قیمت در بازار خودرو ادامه دارد و در ادامه می توانید آخرین قیمت پژو، دنا، تیبا و ساینا را مشاهده کنید.

به گزارش تهران بهشت، گزارش‌های میدانی نشان می‌دهد که قیمت پراید SE مدل ۱۴۰۱ در بازار خودرو ۵ میلیون تومان کاهش پیدا کرده و در بازار به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است. پژو۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ هم نسبت به یک روز قبل ۵ میلیون تومان ارزان شده و در بازار ۶۵۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. پژو۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ هم ۵ میلیون تومان ریزش قیمت را تجربه کرده و به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است.

آخرین قیمت خودرو در بازار

گزارش‌ها از بازار خودرو حاکی از آن است که پژو ۲۰۷ MC اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ در بازار ۱۰ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده و ۹۸۰ میلیون تومان شده است. اما تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ در بازار به یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است. تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ هم ۲۵ میلیون کاهش قیمت داشته و به یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان رسیده است. این در شرایطی است که قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۵ میلیون تومان ارزان شده و در بازار ۳۸۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

بنا به این گزارش، در حال حاضر در بازار خودرو دنا پلاس اتوماتیک توربو مدل ۱۴۰۲ یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان شده است. راناپلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۵ میلیون تومان ارزان شده و به قیمت ۶۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رود. اما ساینا EX دنده‌ای در بازار ۴۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار