شناسه خبر: ۵۳۲۵۵
لینک کوتاه کپی شد

فروش اقساطی تیگو ۸ و آریزو ۶ آغاز شد

شرکت مدیران خودرو در فروش اقساطی خود ویژه مردادماه تیگو ۸ پرو و آریزو ۶ پرو را نیز عرضه کرده است.

به گزارش تهران بهشت، فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو به صورت اینترنتی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو آغاز  شده  و خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت حداقل ۵۰ یا ۶۰ درصد مبلغ، خودروی مورد نظر را با اقساط ۳۶ ماهه خریداری کنند.

چه محصولاتی در فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو عرضه می‌شوند؟

قیمت مصوب خودرو ایکس ۲۲ ام تی ۴۸۸ میلیون تومان است که متقاضی باید حداقل ۶۰ درصد این مبلغ را به صورت پیش‌پرداخت بپردازد و مبلغ اقساط این خودرو حدود ۷ میلیون و ۵۲۷ هزار و ۷۴۰ تومان خواهد شد.

دیگر خودرو عرضه شده در این طرح ایکس ۲۲ پرو آی ای است که ۶۴۱ میلیون تومان قیمت دارد و متقاضی باید ۶۰ درصد را به عنوان پیش‌پرداخت و اقساط آن را طی ۳۶ ماه به مبلغ ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار و ۶۱۸ تومان پرداخت کند.

دو خودرو دیگر در این طرح اقساطی نیازمند پیش‌پرداخت حداقل ۶۰ درصد مبلغ است که قیمت آریزو ۵ توربو نیو ۷۶۰ میلیون تومان و قیمت تیگو ۷ پرو یک میلیارد و ۲۵۶ میلیون تومان است.

ایکس ۳۳ آ تی ای ایکس اس مدیران خودرو ۷۲۴ میلیون تومان قیمت دارد که متقاضی باید ۵۰ درصد مبلغ را به عنوان پیش‌پرداخت بپردازد و مبلغ اقساط آن ۱۳ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۹۹۹ تومان می‌شود.

متقاضیان خرید اقساطی ایکس ۵۵ پرو ای ایکس، تیگو ۷، آریزو ۶ پرو و تیگو ۸ پرو باید حداقل ۵۰ درصد مبلغ خودرو را در ابتدا بپردازند  که این محصولات مدیران خودرو به ترتیب ۹۳۳ میلیون تومان، یک میلیارد و ۱۰۲ میلیون تومان، یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۷۹۴ میلیون تومان قیمت دارند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار