شناسه خبر: ۵۳۲۲۰
لینک کوتاه کپی شد

برگزاری نمایشگاه عکس" تهران امروز" در مرکز ایران شناسی و ادبیات فردوسی کتابخانه ملی قرقیزستان

مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس"تهران امروز" به همت رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا. ایران، و با مشارکت معاونت بین الملل شهرداری تهران وآژانس عکس تهران روز دوشنبه مورخ 10 مرداد ماه در مرکز ایران شناسی و ادبیات فارسی فردوسی کتابخانه ملی قرقیزستان برگزار شد.

به گزارش تهران بهشت، در این مراسم که تعدادی از مسئولان کتابخانه ملی قرقیزستان، تالاس بک مَشراپف، رییس دانشکده شرق شناسی دانشگاه دولتی بیشکک، رستمیان معاون سفارت ج.ا.ایران در بیشکک، آسان ‌بک بیگلدیف، مدیر شبکه "آسیا  تی ‌وی" قرقیزستان، اداره کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور، دبیران مدرسه ایرانیان مقیم ، شماری از دانشجویان زبان فارسی و علاقه  مندان به تاریخ و فرهنگ ایرانی حضور داشتند.

برگزاری نمایشگاه عکس

خدمتگزار، سرپرست رایزنی فرهنگی ج.ا.ایران در مصاحبه  با شبکه  تلویزیونی "آسیا تی وی" قرقیزستان توضیحاتی را در خصوص اهداف برگزاری این نمایشگاه از جمله آشنایی مردم و جامعه قرقیزستان با نوع فرهنگ و هنر ایرانی در بخش های مختلف و متعاقبا زمینه سازی برای تعاملات بیشتر، ارائه داد.

برگزاری نمایشگاه عکس

شایان ذکر است در این نمایشگاه ، 30 تابلو عکس از بهترین جاذبه های گردشگری شهر تهران همراه با سایر محصولات فرهنگی کشورمان از  جمله کتاب و صنایع دستی در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد که تنوع فرهنگی ، اجتماعی و تاریخی مناطق مختلف شهر تهران از جمله  نکات مورد تاکید در آثار این نمایشگاه است.

خاطر نشان می سازد  نمایشگاه عکس "تهران امروز"  از تاریخ 10 تا 16 مرداد ( 1تا 7 آگوست) پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار