شناسه خبر: ۵۴۸۵۲

مردم نخوان امر به معروف بشن کیو باید ببینن؟!

ضرغامی در واکنش به اظهارات رئیس ستاد امر به معروف که باعث عصبانیت مردم شد نوشت: مردم نخوان امر به معروف بشن کیو باید ببینن؟!

به گزارش تهران بهشت، سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی در توئیتی در واکنش به اظهارات رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر که باعث عصبانیت مردم شد نوشت:

مردم نخوان امر به معروف بشن کیو باید ببینن؟!

« مدتی پیش در مورد ستاد امر به معروف توئیت زدم و مورد گلایه قرار گرفتم که چرا این نهاد مقدس را تضعیف می کنم!

امروز که ظاهراً همه  آن دوستان به همین نتیجه رسیده اند، میگم: «باباجون مردم اگر نخوان امر به معروف بشن کیو باید ببینن؟!»

مردم نخوان امر به معروف بشن کیو باید ببینن؟!»

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
 • ناشناس ارسالی در

  امر به معروف و نهی از منکر دستور خداست که برهر مسلمان واجب است چه فرد معروف شونده دوست داشته باشد و چه خوشایند برایش نباشد

  • ستار ارسالی در

   حرف شما درسته اما امر به معروف و نهی از منکر شرایط خاص داره که اگر جور نباشه حق نداری انجام بدی اگر نمی‌دونید برید مطالعه کنید

  • فرهاد ارسالی در

   ملت ایران از اقوام مختلفی تشکیل شده از لر و ترک کرد و بلوج و تاجیک وواقوام .....که همه قبل و بعداز اسلام در ایران بزرگ زندگی میکردند و همیشه هم حجاب داشته اند اگر نگاهی به کتیبه ها سکه ها و دیگر اثار باستانی به جا مانده از گذشته که از هجوم و اشغال گری بیگانگان باقی مانده بیاندازیم تمامی اقوام ایرانی از شمال تا جنوب دارای پوششی زیبا و شاد بوده آمد و مردمانی که از دامن زنان همین اقوام پرورش یافته اند اسلام محمدی را تا عصر حاضر حفظ کرده اند و انقلاب ۵۷ و دفاع مقدس هشت ساله را رقم زدند و یاد ندارم کسی از مادران ما حداقل در روستا و شهرمان بی حجاب باشد اما فتنه ای فرهنگی توسط کسانی که خدا می داند چه در سر داشتند و یا پدیده نفوذ کی آغاز شده بود آمدند و با پوششی شوم روی این لباسها و نمادهای فرهنگی اقوام را پوشاندند غافل از اینکه اگر هویتی از ملتی گرفته شود بعد از کوتاه مدت سردر گمی بوجود میاد و برایش فرق نمی کند به کدام جبهه ملحق بشود پس این می شود که می بینی وقتی یک لر و یک کرد و یک بلوچ نماد فرهنگیش توسط کاه و گل اندود می شود بدون مطالعه بسمتی که تبلیغ وسیع ایجاد کند می رود بجای هزینه های هنگفت که نود در صد آن هدر رفت مدیریتی و رانت و ... می شود فقط کافیست نسل جوان و بچه مدرسه ای ها را تشویق و ترغیب به پوشیدن لباسهای سنتی و نشانه‌ای هویتشان کنید و گشت ارشاد را هم بزارید برای مدیران اختلاس گر و آسایش و امنیت مان را از بین نبرید نه نیاز داغ و درفش هست نه تفنگ باتوم اسلام ریشه ای هزار و چهارصد ساله دارد و باقی می ماند اگر جلوی فساد و رانت گرفته شود فقط کافیست هر مدیری که ده هزار دلار اختلاس کند و یا بدلیل نداشتن تخصص لازم نه مدرک ده هزار دلار ضرر به پروژه ای بزند مثل کاری که چینیها کردند از چرخه خارجشان کنید و آنها را به اسطبل داری و خروج مادام المر از چرخه مدیریتی کنید در یک کلام اعدامشان نکنید به پایین ترین طبقه اقتصادی سرازیرشان کنید و ببینید چه گلستانی میشود کشور در زمان کمتر از دو تا درو کردن گندم یا ۱۸ ماه

  • ناشناس ارسالی در

   آقای ضرقامی اصول دین وفروع دین چند تا است؟ لطفا بیان کنید.

 • اصفهانی ارسالی در

  اگه ما نخایم بی بی نیمدون کیا باید بی بی نیم؟

 • بی خیال ارسالی در

  مگه در ایران توئیتر هم داریم؟؟!!!!.
  من که ندارم،راستش دولت مکرمه فیلتر تشخیص دادند و من هم بر حسب وظیفه دینی و شهروندی،اطاعت امر کردم.حتماً بدآموزی و اینا داره دیگه.

 • ناشناس ارسالی در

  خدا را ببینن و ازش بخوان که به مردم دستور بدن دیگه کسی کس دیگه رو امر به معروف نکنه حتی اگه جون اون طرف در خطر باشه و بگه به من چه؟ مثلا اگه ماری از پشت سر بچه آقای ضرغامی بخواد اونو نیش بزنه گه به من چه بهتر بمیره یک نف از بشر کم بشه. دیگه سعدی هم باید توبه کنه از این گفته اش: بنی آدم اعضای یکدیگرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار. سازمان ملل هم غلط می کنه این شعر رو سر در خودش بزنه. به این ترتیب شیطان که دشمن بشر است به آرزوی خودش می رسد و قاه قاه به آدمهای ابلهی چون ضرغامی می خندد.

 • ناشناس ارسالی در

  من عقیده دارم امر بمعروف باید بشه اما با مهربانی .بادلسوزی . ولی قوه قضائیه و نیروهای نظامی وانتظامی باید باقدرت به وظایف خود عمل کنند وازچند اوباش وقانون شکن هراسی نداشته باشند .

ارسال نظر

آخرین اخبار