شناسه خبر: ۵۵۲۸۲
لینک کوتاه کپی شد

تاکید رئیسی بر رفع سریع کمبود برخی اقلام دارویی و فروش اموال مازاد دستگاهها

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت بر تسریع در رفع کمبود برخی اقلام دارویی و لزوم جدیت و سرعت بیشتر دستگاه‌ها برای فروش و مولدسازی اموال مازاد و غیرمولد تاکید کرد.

به گزارش تهران بهشت؛ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت پس از شنیدن گزارش وزرای بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اقدامات انجام شده برای رفع کمبود برخی اقلام دارویی، با اشاره به اهمیت پیش‌بینی شرایط مختلف و نیازهای احتمالی، بر ضرورت تسریع در این امر تأکید کرد.

در این جلسه بر اهمیت تبیین صحیح و دقیق اقدامات امیدآفرین انجام شده در زمینه‌های مختلف در کشور، بویژه در امور اقتصادی تأکید شد و با اشاره به اینکه بر اساس گزارش بانک جهانی شاخص کارآمدی دولت پس از ۴ سال نزول، سیر صعودی یافته و از ۱۴,۹ به ۱۸.۲۷ درصد رسیده است، تصریح شد: این آمار و آثار و تبعات آن باید از طرف مسئولان مربوط برای مردم تشریح شود.

آیت‌الله رئیسی همه دستگاه‌های دولتی را مکلف کرد در زمینه تهیه فهرست اموال مازاد و دارایی‌های غیرمولد خود و برنامه‌ریزی برای فروش و مولدسازی این دارایی‌ها با جدیت و سرعت بیشتری عمل کنند.

رئیس جمهور حضور مسئولان بین مردم و آشنایی بیشتر با مسائل و مشکلات آنان را زمینه‌ای برای پاسخ به سئوالات و باز کردن گره‌های ذهنی مردم دانست و گفت: این کار موجب افزایش حس امید و اطمینان آنان خواهد شد.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار