شناسه خبر: ۴۱۳۰۷

با حضور شهرداران مناطق۶و۷؛

نشست هماهنگی مراسم شهادت حضرت زهرا (س)برگزار شد

نشست مراسم بزرگداشت شهادت حضرت زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شنبه یازدهم دی‌ماه ۱۴۰۰ با حضور شهرداران مناطق ۶ و ۷ به میزبانی منطقه شش برگزار شد.

به گزارش تهران بهشت، مسعود رنجبریان شهردار منطقه شش تهران  از انجام هماهنگی‌های ترافیکی به منظور برگزاری مراسم شهادت حضرت زهرا(س) در میدان شهدای هفتم تیر خبر داد و گفت: این مراسم  با هماهنگی پلیس راهور مناطق۶ و ۷ در روز پنجشنبه شانزدهم دی ماه  با تمهیدات ترافیکی ویژه در میدان شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد.

▪️وی همچنین با اشاره به سیاه‌پوش شدن میادین قلب پایتخت به مناسبت ایام  شهادت حضرت زهرا (س) همزمان با دومین سالروز شهادت سرار سپهبد حاج قاسم سلیمانی  افزود: آماده‌سازی میدان شهدای هفتم تیر از روز قبل از مراسم صورت می‌گیرد و عوامل خدمات شهری نیز در حین و بعد از برگزاری مراسم عزاداری برای خدمت‌رسانی و انجام مأموریت‌های مربوط به نگهداشت شهر در محل حضور خواهند داشت.

▪️ در ادامه این نشست شهردار منطقه شش  اظهار داشت: برپایی پردیس  های فرهنگی در میدان شهدای هفتم تیر میزبان شهروندان تهرانی و هیئات‌ فاطمی خواهد بود.  

▪️نشست هماهنگی این مراسم با حضور معاونین خدمات شهری،حمل و نقل و ترافیک،امور اجتماعی و فرهنگی، بسیج  ، شهرداران نواحی۳  هر دو منطقه ۶و ۷ ، و نماینده هیئت فاطمیون در شهرداری قلب پایتخت برگزار شد .

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار