شناسه خبر: ۵۰۵۵۱
لینک کوتاه کپی شد

آرامش و امنیت شهروندان اولویت اصلی مدیریت شهری منطقه 4

شهردار منطقه ۴ در اولین جلسه قرارگاه تحول اجتماعی در سال جدید بر لزوم تداوم برنامه های این طرح تاکید و آرامش شهروندان را خواستار شد.

تهران بهشت؛شهردار منطقه ۴ با اشاره به آخرین وضعیت جمع آوری معتادان متجاهر از سطح منطقه گفت: از اجرای شروع طرح تا کنون ۱۴۵۰ معتاد متجاهر جمع آوری و ساماندهی شدند که ۶۰ نفر آنها از بانوان بودند. 

او با بیان اینکه در سال جاری با همکاری دستگاه های مربوطه و با تلاش مضاعف طرح تحول اجتماعی در سطح منطقه ۴ ادامه خواهد داشت افزود: پاکسازی بوستان های جنگلی و ایمن سازی فضاهای شهری با همکاری نیروهای امنیتی و بسیج منطقه با توان بیشتر در دستور کار قرار دارد. 

شهردار منطقه ۴ در ادامه با اشاره به برنامه های پیش رو در این طرح گفت: استقرار کانکس نیروی انتظامی درخیابان هنگام، افزایش برج های نوری در فضاهای نا ایمن، شناسایی و پلمپ پلاک های قرمز ، ساماندهی کودکان کار، ساماندهی متکدیان و توانمندسازی کودکان کار و زنان سرپرست خانوار از برنامه های شاخص سال جاری می باشد. 

پوریافر از ایمن سازی حدود ۸۰ درصدی از فضاهای ناایمن شناسایی شده در سال گذشته نام برد و گفت: حدود ۸۰ درصد از فضاهایی که برای تردد شهروندان و خانواده ها ناایمن بودند با اقداماتی نظیر پیاده روسازی، نصب برج نوری و ایجاد فضای سبز ایمن در اختیار شهروندان قرار گرفت.

گفتنی است این جلسه با حضور شهردار منطقه، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه، سرپرست دادسرای ناحیه۴، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق تهران، معاون اجتماعی بسیج ناحیه کربلا، سرکلانتر منطقه، مدیران فرهنگسرای اشراق  و سلامت، معاون اجتماعی سرکلانتری ، نماینده بهزیستی، مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت، معاونین شهردار و شهرداران نواحی آسیب خیز و مدیران شهری منطقه برگزار شد. 

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار