شناسه خبر: ۵۰۵۵۶
لینک کوتاه کپی شد

در نشست شهرداری منطقه ۵ مطرح شد :

بررسی راهبردهای پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی زنان

جلسه بررسی راهبردهای پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی زنان در منطقه ۵ برگزار شد.

 به گزارش تهران بهشت  ، جلسه احسان شریفی شهردار منطقه۵ با « اردبیلی» مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران و معاون دادستان در امور زنان و خانواده برگزار شد.

 در این جلسه که با هدف ارایه راهبردهای پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی برگزار شد، موارد و مسائل مختلف در این زمینه مطرح و درباره آن بحث و تبادل نظر شد.

 یکی از رسالت های شهرداری تهران در مسایل فرهنگی و اجتماعی ارتقا سطح فرهنگی و کمک به کاهش آسیب های اجتماعی است .

 شهرداری منطقه ۵ در نظر دارد با اقدامات پیشگیرانه از قبیل آموزش، فضاسازی و بستر سازی فرهنگی مناسب  و ارایه خدمات مشاوره ،  قضایی و خدمات رایگان داوطلبانه توسط گروه های جهادی در حوزه کاهش اسیب های اجتماعی در موضوعات زنان قدم های جدی بردارد.

 در این جلسه شهردار منطقه ۵ اظهار داشت : حمایت و پشتیبانی قوه قضاییه و شهرداری تهران در انجام این امور در منطقه ۵ مطرح است .

  منطقه ۵ منطقه ای ست که محل تردد و گذر مسافران زیادی می باشد و پایانه آزادی در آن قرار دارد که محل ورود بانوان از شهرستان ها به تهران است و گستردگی ویژه جمعیتی دارد به همین دلیل مهاجر پذیر است و شرکت های خصوصی زیادی در آن وجود دارند که جذب مسافر و جذب سفر زنان را دارند.

 به همین دلیل برای مسافرین ، مهاجرین و بانوانی که در منطقه ۵ تردد دارند تدوین راهبردهای کاهش آسیب های اجتماعی مهم بود و در این جلسه در این باره بحث و تبادل نظر شد.

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار