شناسه خبر: ۵۰۵۶۰

تیزپاز سرپرست شهرداری منطقه ۱۸:

"آموزش "، "نقد صحیح" و "برنامه ریزی" محور اصلی ایمنی و پیشگیری از بحران است

نشست کمیته ایمنی منطقه ۱۸ به ریاست محبوب تیزپاز سرپرست شهرداری منطقه 18 با هدف طرح راهکارهای مدیریتی در پیشگیری از حوادث احتمالی برگزار شد.

به گزارش تهران بهشت؛محبوب تیز پاز نیاری سرپرست شهرداری منطقه 18 با بیان اینکه موضوع ایمنی فقط مختص ساختمان نمی باشد و هر چیزی که با آن برخورد می کنیم مشمول ایمنی است گفت: ما باید با آموزش و در معرض تذکر قرار گرفتن از این درس ها بتوانیم به نتیجه درست برسیم تا محیط ایمنی اطراف را بتوانیم به درستی شکل بدهیم. آموزش، نقد صحیح و برنامه ریزی محور اصلی افزایش سطح ایمنی و پیشگیری از بحران است و همه ما در مدیریت شهری باید به این مهم توجه کنیم.

محبوب تیز پاز نیاری هدف از تشکیل کمیته ایمنی را همفکری هم افزایی و شناسایی نقاط قوت و ضعف دانست که با بررسی و تشکیل جلسات خلع ها را رفع کنیم، تا هرچه بیشتر برای بهتر شدن در خصوص ایمنی قدم برداریم.

رضا شیرزادیان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 18 تشکیل کمیته ایمنی را در سطح مناطق شهرداری بسیار مهم دانست گفت:  احصای مشکلات بحرانی و شناسایی نقاط حادثه خیز مواردی است که سازمان آتش نشانی با کمک شهرسازی در خصوص ایمنی ساختمان ها اعلام می کنن که با تصمیم گیری و تدبیر موانع و مشکلات حل می شود.

شیرزادیان در ادامه تصمیم گیری و حل بعضی از نکات حساس را با همکاری نماینده  نیروی انتظامی و نماینده دادستانی تهران  ضروری خواندو تاکید کرد: مدیریت شهری منطقه باید در زمینه موارد مشترک با دیگر سازمانها پیگیری و اخطار های لازم را برای ایمنی انجام دهد.

در این جلسه نماینده دادستانی و نماینده آتش نشانی معظلات و مشکلاتی که در منطقه 18 و نواحی هفتگانه وجود دارد را اعلام نمود و اظهار داشتند با همکاری  و برقراری جلسات متعدد امیدواریم  بتوانیم با بررسی شرایط و تصمیم گیری مناسب مشکلات و معضلات قابل حل را احصا کنیم.

شایان ذکر است شهردار منطقه 18 باتوجه به اهمیت جلسات کمیته ایمنی دستورات لازم را برای برقراری جلسات  به صورت ماهانه به همراه بازدید میدانی صادر کرد.

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار