شناسه خبر: ۵۱۴۸۰
لینک کوتاه کپی شد

ایجاد همدلی و نشاط با اجرای ویژه برنامه های دهه کرامت در منطقه 19

همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت و ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا(ع)، برنامه های فرهنگی، هنری و فراغتی متنوعی با عنوان «امید تویی» برای شهروندان به ویژه بانوان و دختران اجرا خواهد شد.

به گزارش تهران بهشت، مهدی هدایت شهردار منطقه 19 ضمن گرامیداشت دهه کرامت و اهمیت گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی و رشد فضایل اخلاقی گفت: ویژه برنامه های دهه کرامت از 11 تا 21 خرداد در مدارس، مساجد، سرای محلات نواحی پنجگانه و مجموعه بانوان بوستان بزرگ ولایت برگزار می شود.

‌او افزود: برگزاری جشن کرامت، برپایی میزخدمت (مشاوره)، ایستگاه های صلواتی و فرهنگی در مساجد و محلات، کارگاه حجاب و عفاف، مسابقه کتابخوانی حدیث رضوی، دیدار با خانواده شهید، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا در کنار کمک های مومنانه، برنامه حرم تا حرم و دست کریمانه از عناوین تدارک دیده شده به مناسبت این ایام است.

همچنین تقدیر از بانوان خادم افتخاری امام زاده علی اکبر (ع)، دختران محجبه با نام معصومه، برگزاری اردوی تفریحی و زیارتی به حرم امامزاده حمزه (ع) و پیاده روی از حرم امام زاده ابوالقاسم (ع) تا حرم امام راحل، غبارروبی مزار شهیده پورزارع ، برپایی نمایشگاه مجازی کتاب و تولید محتوا در فضای مجازی از سایر برنامه های اجرایی محلات است. 

به گفته این مسئول برگزاری کارگاه مهارت آموزی و خلاقیت آموزش مشاغل، نقاشی، خوشنویسی، شعرخوانی و برپایی گذر ورزشی و تفریحی از دیگر فعالیت های پیش بینی شده این ایام است.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار