شناسه خبر: ۵۱۴۸۲
لینک کوتاه کپی شد

آماده سازی پهنه تحویلی منطقه 15 در حرم مطهر امام خمینی (ره)

اقدامات شهرداری منطقه 15 به مناسبت فرارسیدن سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) تشریح شد.

به گزارش تهران بهشت، سید مهدی صباغ شهردار منطقه 15 ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز سی وسومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام(ره) افزود: پهنه تحویلی منطقه 15 در حرم مطهر به منظور برگزاری مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال امام (ره) در حال آماده سازی بوده و از ابتدای خرداد اقدامات مربوط به مناسب سازی محوطه توسط این منطقه در پهنه تحویلی آغاز شده است.

صباغ به اقدامات حوزه خدمات شهری برای نظافت و آراستگی محل مراسم اشاره کرد و گفت: به همین منظور  در این مدت با استقرار روزانه کارگران این حوزه در مجموع 720هزار مترمربع از معابر رفت و روب و نظافت انجام و 14 هزار کیلوگرم حمل زباله و ضایعات انجام شد. همچنین تاکنون علف زنی 15 هزار مترمربع فضای سبز و حاشیه معابر، جمع آوری 20 مترمکعب خاک و نخاله و شست و شوی 20هزار مترطول جداول و المانهای شهری در پهنه تحویلی انجام شده است.

آماده سازی پهنه تحویلی منطقه 15 در حرم مطهر امام خمینی (ره)

شهردار منطقه به اقدامات حوزه ترافیک در آماده سازی این پهنه اشاره کرد و گفت:  پارکینیگی  در ضلع غربی حرم مقابل دانشگاه آزاد برای خودروهای سه استان اراک، قم و قزوین توسط معاونت ترافیکی این منطقه مهیا شده است.

او به برگزاری ویژه برنامه های اداره فرهنگی در پردیس فرهنگی «مردمِ امام » واقع در حرم مطهر امام راحل(ره) اشاره کرد و گفت: این پردیس با مشارکت پهنه مناطق 7 ، 11 ، 15 ، 16 و 17 در روز 14 خرداد ماه از ساعت 8 لغایت 13 با برپایی بیش از 24 غرفه برای بهره مندی شهروندان تهرانی و زائرین مرقد امام راحل(ره) برنامه های متنوعی چون غرفه های خدمات رسان ، سخنرانی مذهبی ، نمایشگاه و برنامه های مناسبتی مستقر خواهد شد.

آماده سازی پهنه تحویلی منطقه 15 در حرم مطهر امام خمینی (ره)

براساس این گزارش، عزاداران روح الله برای بهره مندی از برنامه های این روز می توانند به پردیس فرهنگی امام دلها واقع در ایستگاه مترو حرم مطهر امام خمینی (ره) جنب پارکینگ شماره 10 ضلع شمالی حرم مطهر مراجعه کنند.

آماده سازی پهنه تحویلی منطقه 15 در حرم مطهر امام خمینی (ره)

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار