شناسه خبر: ۵۲۲۵۴
لینک کوتاه کپی شد

ارائه توان ظرفیت‌های سرمایه گذاری منطقه۱۳ در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱

شهردار منطقه۱۳ با اشاره به آماده سازی غرفه این منطقه در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱ "شهر های خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران" از ارائه دستاورد ها و پتانسیل های منطقه از جمله ظرفیت های سرمایه گذاری خبر داد.

به گزارش تهران بهشت،  محمدهادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه ۱۳ با بیان اینکه نمایشگاه شهر های خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران با هدف معرفی فعالیت های مدیریت شهری تهران در راستای رسالت و ماموریت سازمانی از ۱۲ تا ۱۷ تیر ماه در مرکز نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برپا می‌شود، افزود: منطقه ۱۳ نیز همسو با سایر حوزه ها با ارائه مجموعه اقدامات منطقه و آخرین دستاورد ها حضور دارد. 

به گفته او در این نمایشگاه، توافق شهرداری تهران و وزارت دفاع در خصوص آزادسازی عرصه غیر فعال صنایع جنگ افزار سازی (ساصد) ، پروژه قطب گردشگری شرق تهران در بوستان سرخه حصار و پروژه ایستگاه تفکیک پسماند تهران(MRF) به عنوان  دستاورد اصلی منطقه  ارائه می شود . 

شهردار منطقه ۱۳، برپایی این نمایشگاه را فرصتی مناسب برای جذب سرمایه گذاران و اطلاع رسانی خدمات و دستاورد دانست و یادآور شد:ضمن حضور فعال در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، تلاش داریم از تمامی پتانسیل ها برای اطلاع رسانی و برقراری ارتباط موثر با شهروندان استفاده کنیم.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار