شناسه خبر: ۵۲۲۷۹
لینک کوتاه کپی شد

مشارکت بخش خصوصی غیر ممکن‌ها را ممکن می‌کند

احمد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت مشارکت بخش خصوصی در اقدامات شهرداری گفت: مشارکت بخش خصوصی چه در داخل و چه از خارج غیرممکن هایی را که برخی در ذهن دارند ممکن می کند لذا توجه به همایش فرصت های سرمایه گذاری و ایجاد بستر های مناسب برای حضور بخش خصوصی برای شهر مثمر ثمر خواهد بود.

به گزارش تهران بهشت، احمد صادقی در هفتاد و پنجمین جلسه شورا و پس از سخنان علیرضا زاکانی شهردار تهران گفت: از گزارش آقای زاکانی تشکر می کنم و خداقوت می گویم. 

وی ادامه داد: بازخورد کارهای بزرگ در دراز مدت خود را نشان می دهد و درخواست دارم گزارش پیشرفت این اقدامات به شورا و مردم در مقاطع مختلف داده شود تا شهروندان طعم شیرین تحولات در شهر تهران بچشند. 

صادقی در ادامه افزود: نکته بسیار مهم بحث برگزاری همایش  فرصت های سرمایه گزاری در شهر تهران بوده که قرار است با مشارکت بخش خصوصی از داخل و  خارج برگزار شود. 

صادقی اظهار داشت: اتفاق بزرگی در حال انجام است و شهد شیرین این اقدامات را نباید با سیاه نمایی ها و عنوان آرزو دانستن و تاکید بر عدم تحقق آن تلخ کرد.

صادقی گفت: یکی از اقداماتی که می تواند در اجرای  کارهایی که همه فکر می کنند انجام نمی شود به کار آید  مشارکت بخش خصوصی است و امیدواریم توجهات لازم به این امر بشود.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار