شناسه خبر: ۵۳۳۱۴
لینک کوتاه کپی شد

خدمت رسانی به عزاداران حسینی در منطقه ۱۳

با پایان یافتن دهه نخست محرم، ضمن اجرای ده ها ویژه برنامه فرهنگی و مذهبی، اطراف تکایا، حسینیه ها و مساجد محدوده منطقه ۱۳ پاکسازی و شستشو شد.

به گزارش تهران بهشت،  محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اقدامات انجام شده در برگزاری با شکوه مراسم عزاداری حسینی گفت: فعالیت های معاونت خدمات شهری این منطقه در سه حوزه نظافت و پاکسازی معابر، تکایا، مساجد و حسینیه ها ، تبلیغات محیطی و فضاسازی بصری و تفکیک پسماند از مبدأ به مرحله اجرا درآمد.

او افزود: در راستای پویش زندگی حسینی ، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه نیز به همین مناسبت اقدام به برگزاری ده ها عنوان ویژه برنامه مذهبی - فرهنگی با محوریت ترویج سبک زندگی حسینی ، جهاد و ایثار و مقاومت و شهادت طلبی در سطح مساجد ، هیئات‌ و محلات ۱۳گانه منطقه کرد.

شهردار منطقه۱۳ اظهار داشت: اداره زیباسازی این منطقه نسبت به نصب ۷۰ تخته پرچم ۱۵ متری ، ۱۳ هزار متر آذین بندی متناسب با محرم  و اهتزاز دو ابر پرچم اقدام کرده است.

شهردار منطقه۱۳ با اشاره به پاکسازی و نظافت محل های پخش نذورات و همچنین حاشیه ایستگاه های صلواتی توسط حوزه خدمات شهری منطقه ادامه داد:  این اقدامات در روز تاسوعا و عاشورای حسینی بصورت مضاعف دنبال شد و کلیه معابر  اصلی و فرعی و نقاط استقرار تکایا ، هیئات و ایستگاه‌های صلواتی  نظافت و پاکسازی شد تا سطح کیفی خدمات رسانی به شهروندان ارتقا یابد.

خدمت رسانی به عزاداران حسینی در منطقه ۱۳

محمد هادی علی احمدی تصریح کرد : با توجه به پخش نذورات و استفاده از ظروف یکبار مصرف در تکایا، مساجد و هیئات، اداره مدیریت پسماند منطقه، اقدام به توزیع کارتن پلاست و مخازن ویژه پسماند خشک بین مکان های مذکور کرد.

شهردار منطقه۱۳ با اشاره به ائتلاف بزرگ عاشورائیان در فلکه اطلاعات خاطر نشان کرد :در این ایام شهرداری منطقه۱۳، نیروهای امدادی و خدماتی اعم از اورژانس،آتش نشانی، نیروها و کارگران خدمات شهری در آماده باش کامل جهت خدمت رسانی بهینه به عزاداران حسینی بودند.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار