شناسه خبر: ۵۳۴۳۴
لینک کوتاه کپی شد

چمران رئیس شورای شهر تهران باقی ماند

انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران برای دومین سال برگزار شد و مهدی چمران با پیشنهاد پرویز سروری و ۲۱ رأی مثبت اعضا، به عنوان رئیس شورا انتخاب شد.

به گزارش تهران بهشت، همزمان با هشتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و در ابتدای بررسی دستور جلسه انتخای اعضای هیئت رئیسه شورا برای سال دوم، پرویز سروری عضو شورا، مهدی چمران را برای ریاست مجدد شورا پیشنهاد کرد که با موافقت اعضاء همراه و چمران با ۲۱ رأی موافق، رئیس شورا باقی ماند.

همچنین به پیشنهاد حبیب کاشانی، رأی گیری برای انتخاب پرویز سروری به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران انجام شد و سروری برای ابقا در این جایگاه ۲۱ رأی موافق به دست آورد.

در ادامه سید احمد صادقی رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورا، پیشنهاد کرد که اعضای هیئت رئیسه برای سال دوم نیز ابقا شوند که بر این اساس جعفر بندی شربیانی با ۲۱ رأی به عنوان منشی اول و سوده نجفی با ۱۹ رأی به عنوان منشی‌ دوم شورا انتخاب شدند.

گفتنی است با توجه به اینکه انتخابات سخنگو و خزانه دار شورا، دو سال یکبار برگزار می شود، علیرضا نادعلی سخنگو و عضو هیئت رئیسه و حبیب کاشانی خزانه‌دار شورا باقی ماندند.

انتهای پیام/

خبرنگار: الناز کارخانه

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار