شناسه خبر: ۵۳۹۷۴

بهسازی و آسفالت ۵۰ هزار متر مربع معابر در منطقه ۱۳

محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه ۱۳، گفت : همزمان با اجرای "طرح خدمت " در منطقه ۱۳ عملیات گسترده آسفالت و ساماندهی معابر با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب در راستای تسهیل و روان سازی تردد شهروندان، ارتقای کیفی و مناسب‌ سازی معابر، در بیش از ۳۰ معبر منطقه به مساحت بیش از ۵۰ هزار متر مربع اجرایی شد.

به گزارش تهران بهشت، شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به نقش مهم توسعه و بهبود آسفالت معابر  در زندگی شهری و رضایت قشرهای مختلف شهروندان، اظهار داشت: نواحی چهارگانه نسبت به آسفالت و لکه گیری معابر توجه ویژه دارند و به طور مستمر نسبت به نوسازی و ترمیم سطح کوچه ها و خیابانها ، خصوصا محورهای پرتردد اقدام می کنند.

محمد هادی علی احمدی در خصوص اقدامات فنی و عمرانی انجام شده  در "طرح خدمت" افزود: بهسازی معابر به صورت روزانه و مشخص در معابر شناسایی شده از روز شنبه ۵ شهریور ماه در سطح منطقه آغاز و تا جمعه یازدهم شهریور ماه ادامه  داشت و شامل اقداماتی نظیر لکه گیری، روکش دستی وتراش و روکش مکانیزه آسفالت بود.

وی افزود: این عملیات، با نظارت اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق با پخش بیش از  ۷ هزار تن آسفالت در معابر اصلی به ویژه معابر پرتردد منطقه اجرایی شده است.

محمد معما معاون فنی وعمران منطقه ۱۳نیز در ادامه گفت:در بازه زمانی اجرای "طرح خدمت"، معابر اصلی و فرعی منطقه لکه گیری، تراش و روکش آسفالت شد و پس از اتمام این طرح نیز خدمت رسانی به شهروندان بدون توقف و به طور شبانه روزی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار