شناسه خبر: ۵۳۹۷۵
لینک کوتاه کپی شد

افتتاح بوستان مادر و کودک در منطقه 15

شهردار منطقه 15 گفت: بوستان مادر و کودک در منطقه 15 با هدف آسایش و رفاه حال مادران و کودکان فردا در ناحیه 4 افتتاح می شود.

به گزارش تهران بهشت، سید مهدی صباغ شهردار منطقه ۱۵ گفت: نخستین بوستان مادر و کودک در منطقه 15 به مساحت 5 هزار و 100 متر مربع به منظور آسایش و رفاه حال شهروندان و اهمیت نقش مادران در رشد و تعالی فرزندانشان در فضاهای شهری با هدف تهران شهر دوستدار کودک  در محله مشیریه به ارزش 37 میلیارد ریال احداث شد. 

او در ادامه به تشریح اقدامات انجام شده در این پروژه اشاره کرد و گفت: احداث ساختمان مرکزی به مساحت64 مترمربع جهت اتاق بازی  و نگهداری کودک، سرویس بهداشتی و آشپزخانه ، احداث معابر و مناسب سازی محوطه مجموعه های بازی، اجرای تاسیسات و نرده کشی محوطه بوستان انجام شده است.

افتتاح بوستان مادر و کودک در منطقه 15

صباغ با اشاره به اینکه فضای داخلی ساختمان مرکزی به سیستم گرمایشی، سرمایشی و نمایشی و نیز وسایل بازی کودکان تجهیز شده است، ادامه داد: در محوطه بوستان چند نوع وسایل بازی استاندارد کودک، زمین های مینی فوتبال، مینی والیبال، مینی بسکتبال و المان و مبلمان های شهری چون صندلی، سطل زباله و نمادهای کودک قرار گرفته است.

شهردار منطقه از اجرای عملیات خاکبرداری به حجم 583 مترمکعب و خاکریزی  به حجم 1750 مترمکعب در این بوستان خبر داد و گفت:  110 اصله درخت زبان گنجشک، 20 اصله درخت زیتون تلخ ، 160 اصله کامیس پاریس، 250 بوته رز و 270 بوته پیچ امین الدوله در محوطه این بوستان غرس شده است.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار