شناسه خبر: ۵۴۱۷۰

تصویب و ابلاغ پروژه‌های توسعه ای محله شهید اسدی

شهردار منطقه ۱۳، با اشاره به بازدید از محله اسدی در ناحیه ۱ و بررسی مشکلات و نیاز های این محله، از تصویب برخی مصوبات این بازدید وابلاغ آن به حوزه های مربوطه خبر داد.

به گزارش تهران بهشت، محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه ۱۳ با تاکید بر  اهمیت توسعه محله اس در قالب فرآیندی مشارکتی، دموکراتیک و مردم محور از چندین دهه گذشته، در کشورهای توسعه یافته، به عنوان محور برنامه های توسعه پایدار شهری و مناطق کلان شهری، گفت : بر اساس رویکرد جدید مدیریت شهری و تاکید شهردار تهران بر توسعه محلات در بازدیدی که به همراه جمعی از معاونان ، شهردار ناحیه ۱ و مدیران منطقه از محله اسدی داشتیم، تامین توسعه محله اسدی به معاونت فنی وعمران منطقه ابلاغ شد . 

وی افزود : ایجاد بسترهای مناسب توسعه ای از مؤلفه های ایجاد شهری زیبا و قابل دسترسی می باشد و در همین راستا رفاه و آرامش شهروندان از ضروری ترین اهداف مجموعه مدیریت شهری است.

شهردار منطقه ۱۳ همچنین با اشاره به پاسخ به در خواست های مردمی از  نگهداشت و نظافت خیابان شهرستانی، شستشوی مخازن زباله وجمع آوری چرخ دستی های این خیابان خبر داد و تصریح کرد: بازدید های محله ای و پیگیری مصوبات آن به طور مسلم رضایت شهروندان را در پی دارد و امیدواریم به سمت و سویی حرکت کنیم که این رضایت به حداکثر رسیده و شاهد شهری پرشور ونشاط با مشارکت بالای شهروندان در امور شهری باشیم .

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار